Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » На Вінниччині відбулась Школа аніматорів християнських таборів
17:01 Понеділок 0 342
17-01-2022, 17:01

На Вінниччині відбулась Школа аніматорів християнських таборів

14-16 січня у тиврівському монастирі Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні відбулася Школа аніматорів християнських таборів. 
У зустрічі взяли участь аніматори з: Вінниччини (Гнівань, Тиврів), Донеччини (околиці Маріуполя), Київщини (Ворзель) та Хмельниччини (Понінка). Організаторами зустрічі були Місіонери Облати Марії Непорочної о. Вадим Дорош ОМІ, який є військовим капеланом, о. Христофор Махельський ОМІ та с. Кароліна (назаретанка).

Також були присутні директор Дитячого центру «Ковчег Миру» в селі Піонерське Оксана Завадська та два капелани: Володимир Завадський і Василь Гардубей.


У часі зустрічі відбулися чотири конференції, на яких ми розмовляли про: обов'язки аніматорів у християнських таборах, безпеку, організоване живлення в групах, організацію молитви. Також говорили про ігри, майстер-класи, спорт, вільний час. Після кожної конференції було обговорення і дискусії з моделюванням різних ситуацій. Аніматори мали також різні практичні завдання: протягом цих днів по черзі проводили різні конкурси, веселі вечори, спільні молитви тощо.


Важливим моментом зустрічі було обговорення тотожності аніматорів, розуміння, що ми маємо бути свідками Ісуса Христа для дітей у таборі. Саме тому центральне місце ми приділили щоденній Святій Месі, адорації та іншим молитвам, в часі яких були проповіді та роздуми над Божим Словом.


На закінчення зустрічі відбулося підбиття підсумків та ділення власним досвідом аніматорів чи організатора християнського табору. Усі учасники отримали сертифікат про пройдений курс аніматорів. Особливо радісно з того, що 14 аніматорів були зі Східної України: Піонерське, Гнутово, Толаковка та інші села в околицях Маріуполя, де відбувається російсько-українська війна. Молодь, яка прибула з Донечини, відвідала наш Меморіал Мученників за віру в Україні ХХ ст та поділилися з нами свідченнями свого життя з Ісусом Христом. Дякуємо Богові за Його велику любов до нас, за цю зустріч. Просимо про відвагу для нас бути для дітей свідками Ісуса Христа! Молимося також про мир для нашої Батьківщини.


Джерело: Місіонери Облати Марії Непорочної в Україні
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.