Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа дякує Сеульській архідієцезії за солідарність з постраждалими від пандемії
09:01 Четвер 0 108
13-01-2022, 09:01

Папа дякує Сеульській архідієцезії за солідарність з постраждалими від пандемії

В листі на ім’я архієпископа Сеула Папа Франциск подякував за допомогу, яку Ватикан отримав від Сеульської архидієцезія для підтримки потребуючих людей, що страждають від пандемії.
Про це пише Vatican News.

Напередодні Різдва Папа Франциск надіслав лист архієпископу Сеула Пітеру Чон Сун-Теку, в якому висловив подяку за те, що Сеульська архідієцезія (Південна Корея) надіслала Ватикану грошову допомогу, яку Апостольська Елемозінерія направить потребуючим, що страждають від Covid-19 в різних країнах світу.

Ці кошти були зібрані в рамках кампанії «Ділитися вакциною», яку ініціювала Єпископська Конференція Кореї для того, аби відповісти на неодноразові заклики Святішого Отця забезпечити всім рівний доступ до лікування та вакцинації проти Covid-19. Ця кампанія, про проведення якої було вирішено під час Генеральної асамблеї корейського єпископату у березні 2021 року, завершилася 27 листопада того ж року, в день відзначення 200-річчя від народження святого Андрія Кіма Теґона.
Новини з Ватикану 18:01 Вівторок 0 121 Рапорт про зловживання в Мюнхені. Бенедикт XVI роз’яснює свою заяву Коли він був архієпископом Мюнхена і Фрайзінґа, як зазначається в заяві, він брав участь, всупереч сказаному раніше, в засіданні щодо священика, обвинуваченого в зловживаннях, але тоді не говорилося про його залучення в душпастирство. Папа-емерит, вибачаючись за помилку, старається якнайшвидше прочитати понад 1000-сторінковий рапорт і залишить деталізовану заяву.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.