Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Німецькі «Звіздарі» – кампанія солідарності дітей Німеччини для дітей Африки
11:07 П'ятниця 0 198
7-01-2022, 11:07

Німецькі «Звіздарі» – кампанія солідарності дітей Німеччини для дітей Африки

Перед святом Епіфанії на вулицях німецьких міст і сіл можна побачити «Звіздарів», що ходять від хати до хати та співають різдвяні пісні, збираючи пожертви на допомогу страждаючим дітям у всьому світі. Цього року вони збирають кошти на підтримку здоров’я та лікування дітей в Африці.

Про це пише Vatican News.

«Ставати здоровими, залишатися здоровими – право дітей у всьому світі» – це гасло 64-ї кампанії «Звіздарів» (нім. Die Sternisіnger), за допомогою якої німецька Місіонерська організація дітей, що входить до Папських Місійних Організацій, хоче підвищити обізнаність про проблеми підтримки здоров’я та лікування дітей в Африці.

Багато людей у світі – без належної медичної допомоги

У багатьох країнах так званого «Півдня світу», де системи охорони здоров’я є слабкими, здоров’я дітей постійно перебуває під загрозою. Директор Папських місійних товариств (PMS) у Німеччині о. Дірк Бінґенер зазначив, що тема цьогорічної кампанії є надзвичайно важливою і актуальною. «Поточна пандемія ще раз доводить, що здоров’я є цінним добром», – підкреслив він, додаючи, що діти, які беруть участь у цьому заході, можуть дізнатися про тяжкі умови, в яких живуть діти в Африці. «Хоча в усьому світі досягнуто значного поступу в медичному обслуговуванні дітей, – зауважив священик, – половина населення світу ще дотепер не має доступу до належної медичної допомоги».

Маленькі місіонери

Щороку перед святом Богоявлення, яке є спогадуванням поклоніння волхвів, діти, що входять до Місіонерської дитячої організації, переодягаються в костюми цих звіздарів, беруть із собою велику зірку і стукають у двері німецьких помешкань, несуть людям благословення й різдвяні пісні, збираючи, одночасно, пожертви для своїх однолітків, які страждають. З моменту свого заснування в 1959 році, кампанія «Звіздарів» (нім. Aktion Dreikönigssingen) стала найбільшою у світі кампанію солідарності дітей для дітей. Відтоді було зібрано близько 1,23 мільярда євро та підтримано понад 76 тисяч дитячих проектів в Африці, Латинській Америці, Азії, Океанії та Східній Європі в ділянці освіти, охорони здоров’я, душпастирства, харчування та соціальної інтеграції.

Цьогорічна кампанія

У зв’язку з триваючою пандемією, акцію «Звіздарів» 2022 продовжили до 2 лютого, щоб створити безпечні умови для її проведення. Офіційне відкриття кампанії відбулося 30 грудня 2021 року в Реґенсбурзі, а в суботу 1 січня 2022 року невеличка група «Звіздарів» взяла участь у богослужінні в базиліці Святого Петра у Ватикані, яке очолив Папа Франциск.
Новини зі світу 12:01 Понеділок 0 111 Нігерія: релігійні лідери засудили жорстоке вбивство студентки в Сокото Християни та мусульмани одноголосно засуджують жорстокий акт, що стався в Шегу Шакарі коледжі в місті Сокото на північному заході Нігерії, закликавши владу до розслідування причин, стараючись зберегти спокій у країні.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.