Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Індія: уряд заблокував сестрам Матері Терези можливість допомоги з-за кордону
16:02 Четвер 0 329
30-12-2021, 16:02

Індія: уряд заблокував сестрам Матері Терези можливість допомоги з-за кордону

Уряд Індії заборонив сестрам Матері Терези отримувати кошти з-за кордону, стверджуючи, що вони не дотримуються місцевого законодавства. У понеділок, 27 грудня, Міністерство внутрішніх справ оприлюднило заяву, що прохання «Місіонерок милосердя» про продовження ліцензії, яка дозволяє їм отримувати кошти з-за кордону, було відхилене на Різдво.
У міністерстві заявили, що наткнулося на «несприятливі сигнали» під час розгляду заяви про поновлення ліцензії. Далі цю тему не розвинули.

Неприємності сестер Матері Терези з’являються після серії нападів на християн у деяких частинах Індії з боку правих індуїстських груп, які звинувачують душпастирів і Церкви у примусовому наверненні. Цьогоріч згідно зі звітом Євангельського товариства Індії там було зареєстровано майже 40 випадків погроз чи насильства щодо християн.

Місіонерки Милосердя у своїй заяві підтвердили, що уряд не заморозив їхні рахунки, але додали, що їхнє прохання поновити ліцензію на отримання допомоги з-за кордону не було схвалене.

«Тому... ми попросили наші осередки не використовувати жодних рахунків (іноземних внесків) доти, доки справа не буде вирішена», — сказали вони.

На початку цього місяця у західному штаті Гуджарат Місіонерок Милосердя звинуватили у тому, що дівчат у їхніх притулках змушували читати Біблію та промовляти християнські молитви. Вони спростували ці звинувачення. З 1950 року вони провадять сотні притулків, які піклуються про деяких із найбільш нужденних людей у світі, яких Мати Тереза назвала «найбіднішими з бідних».

Джерело: Католицький оглядач
Новини зі світу 10:01 Середа 0 194 Споруджено найбільшу у світі статую Ісуса Христа (ВІДЕО) У Бразилії, в штаті Ріу-Ґранді-ду-Сул, споруджено найбільшу у світі статую Христа. Як стало відомо в понеділок, ця статуя є більшою від дотеперішніх «рекордсменів» у Польщі, Бразилії та Португалії.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.