Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа призначив Апостольського Візитатора до Меджуґор’є
17:01 Понеділок 0 238
29-11-2021, 17:01

Папа призначив Апостольського Візитатора до Меджуґор’є

Вислужений ватиканський дипломат архієпископ Каваллі замінить польського архієпископа Генріка Госера, який помер минулого серпня. Йдеться про призначення виключно душпастирського характеру.
Про це пише Vatican News.

В суботу, 27 листопада 2021 року, у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив архієпископа Альдо Каваллі, дотеперішнього Апостольського Нунція у Нідерландах, спеціальним Апостольським Візитатором для парафії в Меджуґор’є, на невизначений час до розпорядження Апостольської Столиці (ad nutum Sanctae Sedis). Він стане наступником архієпископа Генріка Госера, який був призначений на це служіння 31 травня 2018 року, а 13 серпня цього року відійшов до вічності.

Душпастирське служіння

Як уточнював Ватиканський прес-центр під час призначення у 2018 році спеціального посланця, мова йде про призначення виключно душпастирського характеру. Завданням місії Апостольського Візитатора є гарантувати стабільний і безперервний супровід парафіяльної громади Меджуґор’є та вірних, які прибувають туди з паломництвами, потреби яких вимагають особливої уваги. Це служіння не має нічого спільного із справою визнання вірогідності ймовірних появ Пресвятої Богородиці у цій місцевості в Боснії і Герцеговині.

У травні 2019 року Папа Франциск дозволив організовувати офіційні паломництва, а не лише приватні, як це було до цього часу. При цій нагоді наголошувалося, що «слід подбати про те, щоб не інтерпретувати ці прощі як підтвердження відомих подій, які ще вимагають додаткового вивчення з боку Церкви. Слід запобігати тому, щоб паломництва створювали замішання та викликали двозначність з доктринальної точки зору».

Заслужений дипломат


Архієпископ Альдо Каваллі, якому 18 жовтня сповнилося 75 років життя, народився на півночі Італії. Він став священиком 1971 року, а через 8 років поступив на дипломатичну службу Святого Престолу. Був Апостольським Нунцієм в Сан-Томе і Принсіпі, Анголі, Чилі, Колумбії, Лівії і Мальті та Нідерландах, а також представляв Святий Престол при Організації із заборони хімічної зброї.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.