Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа Франциск у грудні відвідає Кіпр та Грецію
09:01 Субота 0 235
6-11-2021, 09:01

Папа Франциск у грудні відвідає Кіпр та Грецію

Детальна програма 35-ї Апостольської подорожі, що відбудеться на запрошення цивільної та церковної влади, буде оприлюднена пізніше.
Про це пише Vatican News.

Директор Ватиканського прес-центру Маттео Бруні повідомив про те, що «Папа Франциск поїде на Кіпр, де перебуватиме від 2 до 4 грудня, відвідуючи місто Нікосію, та до Греції від 4 до 6 грудня, відвідуючи Афіни та острів Лесбос». Речник Апостольської Столиці уточнив, що Святіший Отець поїде до згаданих країн на запрошення цивільної та церковної влади. Програму подорожі буде оприлюднено в належний час.

Варто згадати, що це буде вже 35-та Апостольська подорож Папи Франциска, який в квітні 2016 року вже здійснив одноденний візит на острів Лесбос, де відвідав табір для біженців. Цей візит мав екуменічний характер та відбувався разом з Константинопольським Патріархом Варфоломієм І та Главою Елладської Православної Церкви Єремією ІІ. У травні 2001 року Грецію відвідував святий Йоан Павло ІІ. Бенедикт XVI, натомість, був першим Папою, який відвідав Кіпр. Сталося це на початку червня 2010 року.
 
«Підбадьорюймо одні одних у вірі», – таким є гасло Апостольської подорожі Папи Франциска на Кіпр, що натхнене іменем Небесного покровителя острова святого Варнави, що означає «Син утіхи». Йдеться про важливість взаємної розради та підбадьорення, що є важливими вимірами діалогу та зустрічі. Логотип візиту, виконаний у кольорах відповідних прапорів, представляє силует острова та постаті святого Варнави і Папи Франциска, обрамлені гілкою оливки та колоском пшениці як символами миру та спільності.

Гасло Апостольської подорожі до Греції, що звучить «Дедалі більше відкриваймося на Божі несподіванки», почерпнуте із послання Папи Франциска на 36-й Світовий День Молоді, спонукаючи у період, коли переживаємо наслідки пандемії та економічної кризи, не втрачати надію на Боже світло. Логотип представляє Церкву немов човен серед бурхливого моря, головною щоглою якого є хрест, а вітрила надимає Святий Дух. Стилізоване у формі митри зображення, виконане в кольорах грецького та ватиканського прапорів, символізує Папу, що прибуває до Греції як приятель.
Новини з Ватикану 13:01 П'ятниця 0 72 Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва Після завершення місії архієпископа Пола Річарда Ґаллаґера, секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу в Україну буде розглянуто можливість продовження спроб перемовин чи буде заплановано візит Папи до цієї країни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.