Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Шлях до святості — через Євхаристію
09:00 Неділя 0 434
31-10-2021, 09:00

Шлях до святості — через Євхаристію

У суботу, 30 жовтня, у Києві на Святошино відбулась незвичайна зустріч молоді. Це одна з ініціатив у столиці, що покликана пригадати про роль святих у житті християнина. Що особливо актуально напередодні урочистості Всіх Святих, що відзначається 1 листопада. 

Зустріч молоді була можлива завдяки команді у складі: подружжя Ярослава і Анни Верхатурових та духовенства деканату Київ-Захід.


Зустріч розпочалась знайомством. Однак не лише з тими, хто сидів у храмі, а й зі святими. Кожен учасник представив свого святого покровителя (у Хрещенні та Миропомазанні).

 
Після знайомства, усі зібрані, Церква подорожуюча та Церква прославлена, об'єднались у найвеличнішій молитві — Євхаристії. Проповідь виголосив о. Павло Білошицький з катедри св. Олександра, заохочуючи вдивлятись у смирення та тихість Пресвятої Діви Марії, яка своїми заслугами перевершує всіх святих. 


Молитовна програма продовжилась молитвою прославення, яку провів музичний гурт з кармелітської парафії. 


Після обідньої перерви молодь слухала конференцію о. Павла про роль святих та універсальний шлях до святості. Особливе місце у духовному житті святих займала Євхаристія. Саме Пресвяті Тіло і Кров Господа, які приймаємо, перемінюють наші серця та додають сил робити добро, роблять нас здатними до посвячення. Це бачимо на прикладі життя конкрентих святих. Так було і у житті блаженного Карла Акутіса. Його реліквії на зустріч привезла Аліна Петраускайте SCM з Католицького Медіа-Центру. Сестра монахиня представила основні моменти життя блаженного, який називав Євхаристію — «автострадою до Неба».


Після молитовної програми також був час на ігри та спілкування. Адже святість – це не лише молитва та зустріч з Христом, а й вміння радіти у спільноті братів і сестер у Христі.   

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.