Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Вона дуже любила Церкву. Похорон с. Анни Марії Чвалюк SCM
11:00 Середа 0 704
7-04-2021, 11:00

Вона дуже любила Церкву. Похорон с. Анни Марії Чвалюк SCM

У понеділок Великодньої Октави, 5 квітня, в Полонному відбувся похорон с. Анни Марії Чвалюк зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії.
Як вже повідомлялось, сестра померла у Великий Четвер о 8:30 ранку в бердичівській лікарні.


Похоронну Святу Месу на міському цвинтарі очолив Ординарій Кам'янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський. Йому співслужив о. Роман Савицький, настоятель парафії св. Варвари у Бердичеві, який виголосив проповідь.


Останні роки свого земного життя сестра Анна ходила до парафії св. Варвари. З її життя було помітно, що вона дуже любила Церкву і молитву. Вже від початку свого монашого життя сестра вчилась вишивати літургійний одяг. Багато орнатів, вельонів, кап ще досі служать для культу в багатьох парафіях України та за кордоном. Отець Роман підкреслив, що хоч вона і померла, але плоди її праці продовжують євангелізувати та служити на Божу славу. Він також навів приклад однієї жінки, яка через захоплення красою оздоб літургійних шат прийшла до костелу.


Останні дні свого земного життя сестра Анна провела в лікарні. Господь послав її туди, аби випрошувала потрібні благодаті для всіх медичних працівників та хворих.


На завершення Святої Меси настоятелька Вікаріату св. Архангела Михаїла в Україні, сестра Рената Нуцковська, звернулась зі словом подяки та проханням про молитву за душу померлої сестри.


Спільна молитва та подяка за дар життя і служіння сестри Анни Марії зібрала сестер гонораток з усієї України та місцевих парафіян.


Нехай життя і служіння сестри Анни Марії буде для примноження Божої слави!

Вічне спочивання дай померлій, Господи. А світло віковічне нехай їй світить. Хай спочиває у мирі вічному. Амінь.

Джерело: сторінка
сестер гонораток
Новини з України 12:00 Четвер 0 188 Всеукраїнська Рада Церков зустрілась з Денисом Шмигалем 1 грудня відбулась зустріч представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Прем'єр-міністром України та представниками деяких міністерств. Під час зустрічі було обговорено низку важливих для суспільства та релігійних спільнот питань.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.