Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа комісарам Святої Землі: будьте засівом братерства
11:02 Понеділок 0 281
15-02-2021, 11:02

Папа комісарам Святої Землі: будьте засівом братерства

Святіший Отець подякував францисканцям, які в різних куточках світу дбають про підтримку Церкви в місцях, які були свідками земного життя Ісуса.
Про це пише Vatican News.

Й через шість століть після заснування, служіння Комісарів Святої Землі, яке полягає в підтримці, пропагуванні та сприянні цінуванню місії Кустодії Святої Землі, «творячи мережу церковних, духовних і харитативних стосунків», завжди залишається актуальним. Про це Папа Франциск пише в короткому листі на ім’я настоятеля францисканської провінції в Святий Землі о. Франческо Паттона, скеровуючи свою думку до ченців, особливим служінням яких є підтримувати місію співбратів на землі, на якій жив Ісус Христос.

«Підтримую та благословляю це цінне служіння та сподіваюся, що воно дедалі більше ставатиме засівом братерства», – бажає Святіший Отець так званим Комісарам Святої Землі, які 14 лютого святкуватиkb 600-річчя цього інституту, заснованого Папою Мартином V.

Францисканці та Свята Земля

Послідовники святого Франциска Ассізького мають особливу місію в Святій Землі. Понад 800 років члени Ордену Братів Менших опікуються святими місцями, пов’язаними із народженням, земним життям, страстями й воскресінням нашого Господа Ісуса Христа. Чернеча провінція в цьому регіоні називається «Кустодією», від латинського «custodire» – сторожити.

Діяльність Кустодії Святої Землі посилюється в світі за допомогою «комісарів» – членів Ордену, які є немовби мостом між батьківщиною Ісуса та християнами в усьому світі. В своїх провінціях вони займаються збиранням пожертв на потреби Святої Землі, організовують різні заходи, присвячені цьому регіонові, як також паломництва до біблійних місць та розповсюджують інформаційні матеріали й релігійні вироби зі Святої Землі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.