Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
09:02 Вівторок 0 214
22-12-2020, 09:02

Рости з Ісусом

Рости з Ісусом, стати на один крок більше в пізнанні рідного краю, довелося дітям та батькам Мукачівської парафії Святого Мартина разом із сестричкою Лідією Тімковою ОР та отцем Євгеном Фізером.
Подорожували ми до Ужгорода, де побували у цікавому куточку Закарпатської області – у Горянській церкві-ротонді. Це одна з найбільш таємничих і найстаріших святинь України.


Горянська ротонда має дуже рідкісну форму будівлі – заокруглений шестикутник з міцними стінами і вузькими вікнами, врізано шість напівкруглих ніш, які з’єднані між собою, а на стінах намальовані знамениті фрески, які ми всі із великим захопленням розглядали, фотографували, вивчали…. В оцій маленькій церкві сконцентровано стільки таємниць… Так, як ми прийшли з добрими намірами, то були допущені у дивовижну середину храму, де разом із нашим о. Євгеном відбулася Свята Меса.

Знаходячись там, захоплювалися фресками, єдналися в одне ціле з минулим, наповнювалися духовною силою… Пізніше дітей чекала катехеза, а потім був незвичний обхід церкви з “ерудит-грою” із с. Лідією. На завершення був перекус із неочікуваним солодким сюрпризом.


Дорогою до Ужгорода ми молилися Розарій, Коронку до Божого Милосердя. День був сповнений новими подіями, емоціями, враженнями, ознайомленням. Часточку душі цього місця ми забрали із собою…


Подяка Богу за нашого священика та сестричку, які дбають про наш духовно-пізнавальний розвиток, осягнення нового. Чекаємо на нову подорож для пізнання наступного неймовірного місця – “Духовну Країну” з нашими любими наставниками.


Оксана та Матвій Німець

Джерело: Мукачівська дієцезія
Новини з України 15:02 Понеділок 0 111 Єпископ Кава до молоді: «Якщо не бачиш Бога — то все, що називаєш любов’ю, нічого не означає» 27 лютого 2021 року молодь із парафій Львівського деканату зустрілася на першій після тривалої перерви Деканальній зустрічі молоді. Вона відбулася під гаслом «Любити — це вміти чекати».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.