Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Збережи ялинку. Екологічна акція
13:01 Субота 0 214
19-12-2020, 13:01

Збережи ялинку. Екологічна акція

Співробітники Інституту еколого-релігійних студій разом з членами комісії з екології МГКЄ передали живі ялинки через ужгородського вікарія отця Хенрика Яворського для єпископа-ординарія Мукачівської дієцезії Антала Майнека. Ми щиро надіємось, що це є хороший початок аби усвідомити що новорічне свято можна створювати без шкоди природі.
Ялинка – у нас асоціюється з Різдвом. В цей час ми прикрашаємо це вічнозелене дерево, ставлячи його в себе в хатах, чи біля хат і в храмах. Ми проводимо цей обряд для вшанування самого Ісуса Христа у вірі, правді, чистоті серця, а також в намірах правильно доглядати і берегти створіння – природу, дану Богом людству (адже Різдво Господнє – свято радості всього створіння).

Вважаємо, що в першу чергу жива ялинка набагато відповідніша до цього розуміння.


Тому, щоб задовольнити потреби християнської традиції прикрашання ялинки на свято Різдва Христового, створити справжню живу, духовну атмосферу свята і водночас не нашкодити довкіллю, вважаємо цілком прийнятним використання живих хвойних насаджень, наприклад в горщиках чи контейнерах з можливістю їхнього подальшого висаджування у відкритий ґрунт. Ми поширюємо ці живі ялинки також як елемент екологічної дияконії.

Джерело: Мукачівська дієцезія
Новини з України 15:02 Понеділок 0 111 Єпископ Кава до молоді: «Якщо не бачиш Бога — то все, що називаєш любов’ю, нічого не означає» 27 лютого 2021 року молодь із парафій Львівського деканату зустрілася на першій після тривалої перерви Деканальній зустрічі молоді. Вона відбулася під гаслом «Любити — це вміти чекати».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.