Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Рада Церков обговорила з парламентарями взаємодію у розробці законів
10:02 Четвер 0 160
17-12-2020, 10:02

Рада Церков обговорила з парламентарями взаємодію у розробці законів

Релігійні діячі закликають до постійного діалогу з Верховною Радою та готові надати свої пропозиції до профільних законопроєктів, що стосуються свободи віросповідання, суспільної моралі та сімейних цінностей. 
Про це йшла мова 16 грудня під час зустрічі членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з керівництвом міжфракційного об'єднання «Цінності, гідність, родина», які представляють різні фракції і групи парламенту України.

Головуючий у ВРЦіРО митрополит Епіфаній відзначив зацікавленість релігійних спільнот у якісному опрацюванні законодавчих ініціатив – особливо тих, які безпосередньо впливають на життя віруючих людей. Він підкреслив, що постійний діалог парламентарів з ВРЦіРО дозволить врахувати думку представників різних конфесій під час законотворчого процесу.

У зустрічі взяли участь єпископ Римсько-Католицької Церкви Віталій Кривицький, голова Духовного управління мусульман України шейх Ахмед Тамім, керівник Церкви адвентистів сьомого дня в Україні Станіслав Носов та інші релігійні діячі.

Співголова міжфракційного об'єднання Святослав Юраш («Слуга народу») підтвердив готовність до взаємодії з боку представників парламенту. За його словами, така зустріч була ініційована саме з цією метою та матиме продовження у вигляді поточної спільної роботи по різним напрямкам, які цікавлять релігійні спільноти.


З боку парламентарів в обговоренні взяли участь і інші співголови міжфракційного об’єднання: Михайло Бондар («Європейська солідарність»), Андрій Шараськін («Голос») та позафракційний народний депутат Оксана Савчук, а також координатор МФО Олександр Васюк.

Джерело: Інститут релігійної свободи
Новини з України 15:02 Понеділок 0 110 Єпископ Кава до молоді: «Якщо не бачиш Бога — то все, що називаєш любов’ю, нічого не означає» 27 лютого 2021 року молодь із парафій Львівського деканату зустрілася на першій після тривалої перерви Деканальній зустрічі молоді. Вона відбулася під гаслом «Любити — це вміти чекати».
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.