Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Представники ВРЦіРО на відкритті сесії Верховної Ради
14:20 Середа 0 294
2-09-2020, 14:20

Представники ВРЦіРО на відкритті сесії Верховної Ради

На запрошення голови Парламенту члени Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій взяли участь у відкритті четвертої сесії Верховної Ради України ІХ скликання.
Про це пише сайт ВРЦіРО.

Виступаючи з трибуни, Голова Верховної Ради Дмитро Разумков побажав, щоб нова сесія стала об’єднавчою  навколо  ціннісних речей і довела, що Парламент і надалі працюватиме на користь Україні.


Релігійні діячі ознайомилися з планом законотворчої роботи Парламенту та домовилися про спільну роботу над окремими проєктами законів.

Нагадаємо, що у липні цього року ВРЦіРО виступила з ініціативою відновлення діалогу та налагодження постійної взаємодії парламенту з релігійною спільнотою. У результаті незабаром відбулася зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Головою Верховної Ради України та іншими керівними особами парламенту. 
Новини з України 09:00 Субота 0 568 Пограбовано парафіяльний дім на Миколаївщині Отець Григорій, священик родом з Польщі, майже 6 років служить в Одесько-Сімферопольській дієцезії. На даний момент він є настоятелем у парафії Божого милосердя в Баштанці, Миколаївської області. На початку січня священик з причин здоров’я несподівано потрапив до лікарні, де його чекала операція. 
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.