Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Пастирське звернення єпископа Павла Гончарука до духовенства та вірних Харківсько-Запорізької дієцезії щодо загрози пандемії COVID-19 в Україні
09:01 Неділя 0 334
8-11-2020, 09:01

Пастирське звернення єпископа Павла Гончарука до духовенства та вірних Харківсько-Запорізької дієцезії щодо загрози пандемії COVID-19 в Україні

Вельмишановні Отці!
Дорогі Богопосвячені Особи!
Улюблені Вірні Харківсько-Запорізької Дієцезії!
У зв’язку з поширення пандемії вірусу «COVID 19» прагну звернутись до всіх Вас з проханням  усвідомити ще раз прості, але дуже важливі речі. Йдеться про дотримання вказівок МОЗ та рішень влади в умовах карантину в Україні.
 Для нас віруючих людей слід пам’ятати слова  Псалму 91, де автор говорить: « Він спасе тебе від сіті ловця і від пошесті згубної» - та не піддаватися паніці. Тому слід бути розсудливим та зберігати всі правила безпеки, щоб не захворіти та не стати носієм вірусу заражаючи інших.

Беручи до уваги темпи поширення пандемії прошу Вас, щоб при перших симптомах хвороби слід звернутись до лікаря, котрий дасть Вам компетентні поради як потрібно лікуватись. Ні в якому разі не займайтеся самолікуванням. Прошу людей похилого віку, дітей та особи, що належать до групи ризику бути дуже обережними. Ті, хто є здоровий і має будь-яку можливість нехай потурбується про своїх ближніх, щоб їм у цей скрутний час нічого не бракувало, а передусім вашої любові та турботи.
 
Вельмишановні Отці, прошу Вас пригадайте вашим вірним усі умови отримання благодаті прощення гріхів і примирення з Богом через щирий жаль та прийняття  духовного Причастя в умовах фізичної неможливості бути у Храмі.

Вірним, які приходить на Святі Меси доведіть до відома рішення Верховної Ради України про обов’язок носіння масок у публічних місцях і що, у разі її відсутності або не правильного її використання поліція може накладати штраф.

Залишається незмінною можливість духовного зв’язку з єпископським Осідком у Харкові для вірних як прямі трансляції Святих Мес з Кафедрального Собору у Харкові у неділю о 12:00, у будні дні о 18:30 на сторінці Facebook «Харківсько-Запорізька Дієцезія РКЦ».

Усім Вам бажаю Божого благословення та міцного здоров’я.
 
З любов’ю у Христі,   
Павло Гончарук
Єпископ Харківсько-Запорізький
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.