Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Серед 100 найвпливовіших людей TIME - місіонерка Ісуса Христа
16:01 П'ятниця 0 253
25-09-2020, 16:01

Серед 100 найвпливовіших людей TIME - місіонерка Ісуса Христа

Сестра Норма Піментел - одна з тих, хто минулого року виступав за права іммігрантів на мексикансько-американському кордоні. Завдяки старанням її як виконавчого директора Catholic Charities of the Rio Grande Valley понад 125 000 іммігрантів, що перетнули кордон Техасу, змогли отримати допомогу.
Ця її діяльність привернула увагу громадськості Сполучених Штатів та спонукала журнал Times внести її до списку найвпливовіших людей світу. 

Здається, що євангельський уривок від Матея про те, якщо ми щось зробили для наших ближніх, то ми це зробили для Ісуса, стає реальністю саме тут, на кордоні, де сестра Норма та члени благодійної організації допомагають у "відновленні людської гідності" всім, хто перетинає кордон.

Сестра Норма поділилась рецептом своєї активної харитативної діяльності: "Ключем до того всього, чим я сьогодні займаюсь є моє молитовне життя. Якби я зранку і ввечері не молилась, не ходила на Святу Месу, то загубилась би у цьому світі".  


За ревне служіння та бажання допомогти кожному потребуючому, сестру називають "улюбленою монахинею Папи". Імовірно через малі прояви доброти сестра зможе змінити світ.

Аби більше дізнатись про діяльність та досвід сестри можна переглянути у відео.

Новини зі світу 09:30 Четвер 0 144 «Римський заклик до миру 2020»: Ніхто не врятується сам Зустріч «Ніхто не врятується наодинці – мир і братерство», яку 20 жовтня 2020 року у Римі організувала Спільнота святого Егідія і в якій взяли участь Папа Франциск із представниками інших християнських конфесій та інших релігій, завершився підписанням Заклику до миру, який релігійні лідери передали представникам влади та дипломатичного корпусу:
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.