Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Найбідніший міліардер у світі віддав своє майно на благодійність
13:02 П'ятниця 0 299
25-09-2020, 13:02

Найбідніший міліардер у світі віддав своє майно на благодійність

89-річний Чарльз Фіні, один із засновників магазинів Duty Free Shoppers, пожертвував увесь свій здобутий капітал. Американський міліардер розповідає, що тепер у нього не залишилось нічого, але він щасливий, пише Forbes.
«Ми багато чому навчились. Озираючись назад, я розумію, що можна було зробити деякі речі інакше, але я все одно дуже задоволений. Я радію, що зміг досягнути цієї мети за життя», – відзначив Фіні.
 
За своє життя Фіні накопичив багато мільярдів статків, однак його особисте життя відзначається скромністю. Він не має власного автомобіля, їздить на метро, носить годинник за 15 доларів та живе в орендованій квартирі.

Протягом останніх 40 років через свій фонд Atlantic Philanthropies він пожертвував понад $8 млрд благодійним організаціям та університетам цілого світу. Робив це анонімно, тому його назвали «Джеймсом Бондом філантропії». Для утримання себе та дружини Фіні залишив 2 млн доларів.

«Я не бачу причин відкладати пожертви, коли можна зробити так багато добра, підтримуючи добрі справи. Крім того, значно веселіше давати, поки живий, ніж віддавати, коли мертвий», — розповів Фіні.

У середині вересня 2020 р. Фіні підписав документи про закриття компанії Atlantic Philanthropies. Звіт, який підсумовував десятиліття благодійності, називався Zero Is the Hero («Нуль – герой»).

Переклад за CNLNews
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.