Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Молитва про примирення з важкими обставинами життя
11:04 Понеділок 0 155
14-09-2020, 11:04

Молитва про примирення з важкими обставинами життя

У свято Воздвиження Всечесного Хреста є нагода подумати над життєвими обставинами, які для нас можуть бути важкими, які можемо назвати нашим хрестом. Нехай ця молитва допоможе нам прийняти цей наш хрест і терпеливо його нести.  
Господи мій і Боже в Трійці Святій єдиний, незбагненний і безмежний у любові до свого створіння – людини! Хоча Ти сотворив мене на свій образ, я – лише «порох і листя на вітрі», негідне Твоє дитя. Tи, Господи Боже, дав свого Сина, щоб Він за мене помер, віддав життя.

A я? Я нарікаю на свою долю та обурююся, недооцінюючи те, що кожного дня отримую від Тебе: життя, здоров’я, віру... Обурений, бо інші мають більше... Забуваю про те, що в житті найважливішим є не «мати», а «бути». Христос є Дорогою, Правдою і Життям. Допоможи мені, Боже, приймати життя таким, яким є, бо воно походить від Тебе і тому не може бути поганим чи безглуздим. Ісус попереджав, що наслідування Його не буде легким, але також сказав, що той, хто буде Йому вірний, отримає нагороду: «Хто піде за Мною, той не ходитиме в темряві, але матиме світло життя» (Йн 8, 12). Боже мій, навчи мене приймати те, що Ти мені даєш, із великою покорою та довірою дитини, яка безмежно покладається на свого батька та розуміє, що сповнене любові серце Отця до своєї дитини завжди знає, що їй потрібне. Aмінь.

З молитовника "Щоденно з Богом"

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий