Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Якою є твоя дорога до святості?
11:15 Понеділок 0 369
10-08-2020, 11:15

Якою є твоя дорога до святості?

Покликання - це дорога до святості кожної людини. Саме з такою думкою від 5 по 7 серпня були пережиті цьогорічні покликальні реколекції для юнаків у Городищі. Кожний із цих хлопців приїхав із думкою, щоб розпізнати свою життєву дорогу, тобто мету свого життя.Загалом було присутньо 15 хлопців, з Житомира, Баранівки, Межирічки та Шепетівки. Духовним пастирем під час реколекцій був отець Ростислав Печенюк OFM.


Розпочали ми свої духовні переживання спільним знайомством з розпорядком дня, та звісно з усіма присутніми молодими людьми. Щодня ми мали св. Месу, під час якої з чистим серцем брали активну участь у її здійсненні.


Під час спільного відпочинку кожен мав можливість зіграти футбол або настільні ігри. Також мали можливість адорації Пресвятих дарів підчас якої молились за нашу батьківщину та про дар правдивого розпізнання свого покликання.


Щоб відчути повний смак богопосвяченого життя щодня згідно розпорядку ми мали Лігургію годин, так званий Бревіарій.
Не можна оминути і Біблійну зустріч яка була, так би мовити, цілим духовним "землетрусом" для кожного з нас, з якої кожен учасник реколекцій взяв для себе Божі плоди.


На закінчення наших реколекцій, святу Месу очолив міністр Провінції Братів Менших в Україні - отець Даниїл Ботвіна OFM. Проповідь отця Провінціала, була неначе кульмінацією цьогорічних реколекцій.


На закінчення хотів би сказати, що бажання залишитися в Городищі, в спільноті молодих співбратів у Христі, та священиків було насправді дуже сильне.


Дякую Богу за кожну пережиту хвилину на цих реколекціях, і вподальшому впевнений, що плоди цієї зустрічі можна чекати надзвичайно швидко.


Володимир Ткачов

Джерело: Francyskanciofm
Новини з України 18:02 Понеділок 0 173 Стaрoдaвнiй мoнaстир нa Львiвщинi пeрeoблaштyють пiд чoтири дитячi бyдинки У Рaвa-Рyськiй нa Львiвщинi зa пiдтримки Єврoпeйськoгo Сoюзy збyдyють низкy дитячих бyдинкiв сiмeйнoгo типy (ДБСT) i Цeнтр дiaлoгy yкрaїнськo-пoльськoї кyльтyри. Прo цe пoвiдoмляє прeсслyжбa Львiвськoї OДA
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.