Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Босі кармеліти обрали Делегата Провінціала для України
11:20 Середа 0 944
5-08-2020, 11:20

Босі кармеліти обрали Делегата Провінціала для України

З 21 по 28 липня у Вадовіцах (Польща) відбувався Х Звичайний Капітул Краківської Провінції Ордену Босих Кармелітів. У ньому брали участь також представники з України.

Цього року, через пандемію, братерська зустріч була перенесена на пізніший термін. Ювілейна зустріч відбувалась під гаслом: “Бути босими кармелітами сьогодні”. Це був час роздумів над ідентичністю босого кармеліта та відповідей на нові виклики. Капітул розпочався днем зосередження.

Конференції зібраним виголосив о. Гвідон Генсель OFM, спонукаючи до роздумів над словами Ісуса: “Це є мої брати” у контексті відкриття власної ідентичності та братерської спільноти, яка допомагає прямувати до Ісуса.

Україну під час зустрічі представляли о. Юзеф Кухарчик OCD, який протягом останніх трьох років здійснював служіння Делегата Провінціала в Україні, та о. Бенедикт Крок OCD з Києва.


Новим Провінціалом був обраний о. Пьотр Яцковський OCD, який до цього виконував служіння пріора монастиря у Любліні та протягом багатьох років відповідав за формацію молодих братів.


Під час засідання новообраної Ради Краківської Провінції Босих Кармелітів (3-4 серпня) вибрано отця, який відповідатиме за діяльність та розвиток Ордену на території України. Делегатом Провінціала в Україні, на найближчі 3 роки, обрано 42-річного отця Юзефа Кухарчика OCD.


Після свячень пресвітерату, поглиблено вивчав теологію духовного життя у Люблінському Католицькому Університеті, що у Польщі (2006-2008) та містичне навчання св. Терези від Ісуса і св. Йоана від Хреста в Авілі, що в Іспанії (2008-2009). В Україні працює від 2014 р.

Обов'язки радних Делегатури виконуватимуть: отець Рафаїл Мишковський OCD та отець Марек Громотка OCD.


Нагадуємо, Капітул - це найвищий орган влади Провінції. Під час засідань обирають нового Провінціала, місцевих настоятелів, визначають відповідальних за формацію та апостольські ініціативи Провінції.

Джерело: Орден Босих Кармелітів в Україні, karmel.pl

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:01 Понеділок 0 279 Шукаєте францисканців у Одесі? Відтепер вони в катедрі! 27 вересня відбулася неординарна, докладно можна сказати, історична подія. Брати Менші францисканці, з Провінції Святого Архангела Михаїла в Україні розпочали своє служіння в місті Одесі.