Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа створив фонд для місійних Церков, постраждалих від пандемії, та склав першу пожертву
11:12 Вівторок 0 286
7-04-2020, 11:12

Папа створив фонд для місійних Церков, постраждалих від пандемії, та склав першу пожертву

Фонд діятиме при Папських Місійних Організаціях. Як вступний внесок, Святіший Отець пожертвував 750 тисяч американських доларів.
Про це повідомляє Vatican News.

У понеділок, 6 квітня 2020 року, у Ватикані повідомлене про те, що Святіший Отець Франциск створив Фонд невідкладної допомоги при Папських Місійних Організаціях, завданням якого є підтримувати людей та спільноти на місійних теренах, які постраждали від пандемії COVID-19. Допомога передаватиметься через церковні структури та інституції в цих країнах.

Папа Франциск пожертвував як перший внесок до фонду 750 тисяч американських доларів, а також звернувся із закликом до церковних організацій і структур, які мають таку можливість і бажання, передавати свої пожертви до фонду через Папські Місійні Організації.

На передовій боротьби за людську гідність

Кардинал Луїс Антоніо Таґле, Префект Конгрегації Євангелізації народів, коментуючи цей факт, зазначив: «Здійснюючи завдання євангелізації, Церква часто опиняється на передовій у боротьбі проти головних загроз для гідності людини. В самій лише Африці понад 74 тисячі черниць і 46 тисяч священиків провадять 7274 лікарні та амбулаторії, 2346 домів для літніх людей і людей з особливими потребами, навчають 19 мільйонів дітей в 45088 початкових школах. В сільській місцевості багатьох регіонів вони єдині надають медичну допомогу та освіту».

Солідарність в умовах кризи

Архієпископ Джамп’єтро Даль Тозо, Президент Папських Місійних Організацій, заявив: «Завданням цього Фонду є підтримати присутність Церкви на місійних теренах, що також потерпає від наслідків поширення коронавірусу. Через діяльність Церкви в сфері проповідування Євангелія та конкретну допомогу через нашу розлогу мережу, можемо показати, що ніхто не залишений наодинці перед обличчям цієї кризи».

Папські Місійні Організації – це офіційний канал поширення допомоги Святішого Отця для понад 1110 дієцезій, що розташовані, в основному, в Азії, Африці, Океанії та частині Амазонського регіону. Архієпископ Даль Тозо звернувся із закликом до представництв мережі в усьому світі підтримати цю ініціативу Папи.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:11 Понеділок 0 80 «Різні та об’єднані». Книжка з текстами Папи Франциска про комунікацію та стосунки Побачила світ нова книга Папи Франциска «Різні та об’єднані. Ком-унікую, а, отже, існую», головною темою якої є комунікація та людські стосунки. Передмову до цих роздумів написав Кентерберійський архієпископ Джастін Уелбі, Глава Англіканської Співдружності.