Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Футболіст-мільйонер: “Навіщо мені Феррарі, якщо я можу побудувати дітям стадіон?”
18:11 Середа 0 225
5-02-2020, 18:11

Футболіст-мільйонер: “Навіщо мені Феррарі, якщо я можу побудувати дітям стадіон?”

Один із найбільш високоплачуваних гравців англійської Прем’єр-ліги, футболіст “Ліверпуля” Садіо Мане ходить із тріснутим екраном телефона.

На запитання людей, які здивовані поведінкою мільйонера, Садіо відповідає так: “Навіщо мені десять “Феррарі”? Двадцять годинників із діамантами? Два особистих літака? Я пройшов багато: грав у футбол босоніж, у мене не було освіти, але тепер я можу допомагати своєму народу.

Я будую школи, побудував один стадіон, купую багато одягу іншим людям. Я допомагаю своєму народові в Сенегалі.

До речі, ви знали, що через 50 років від найшикарнішої “Феррарі” або літака залишиться тільки купа металобрухту? Годинники з діамантами прийдуть у непридатність років через 30. А шикарний будинок із басейном через 100 років перетвориться в “бомжатню”. Через 100 років і нас тут не буде!” – сказав Мане.

Ісус Христос якось сказав: “Не збирайте собі скарбів на землі, де міль і ржа, і де злодії іх можуть викрасти. Збирайте собі скарби на небі, де ні міль, ані ржа не нівечить і де злодії не пробивають стін і не викрадають. Бо де твій скарб, там буде і твоє серце”.

Гроші, які ти витратив, від тебе просто пішли, гроші, які ти відклав, просто лежать без діла. Але гроші, які ти віддав іншим, починають на тебе працювати. Саме так збираються “скарби на небесах”.

Джерело: Почує кожен

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Свідчення 17:22 Неділя 0 348 Матір Божа підказала мені бути Місіонером Облатом Думаю, що кожне покликання є іншим, і в моєму випадку не було якогось унікального невідомо чого. Мені з дитинства подобалось те, що робить священник біля вівтаря, його вбрання… Але це був радше зовнішній, ніж духовний вимір, та відомо, що Господь Бог може послуговуватись дуже різними способами, тому думаю, що це теж могло певним чином мене притягати.