Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » 32-річний незайманий: зірка футболу зберіг цноту і одружився на Міс Всесвіт
17:23 Неділя 0 347
9-02-2020, 17:23

32-річний незайманий: зірка футболу зберіг цноту і одружився на Міс Всесвіт

Відомий американський футболіст Тім Тібоу одружився на володарці титулу “Міс Всесвіт – 2017” Демі-Лей Нель-Петерс із ПАР.

Тім Тібоу  виступає в найсильнішій лізі світу за клуб з американського футболу “Нью-Йорк Метс” і є однією з найпопулярніших
особистостей Америки. За даними “USA TODAY” Тібоу зайняв 11-е місце в щорічному рейтингу тих, ким найбільше захоплюються в США.

Зірка американського футболу став відомим не лише завдяки своїй чудовій грі. Футболіст активно займається християнською діяльністю. Тім – щирий християнин та євангеліст. Його улюблений вірш із Біблії Йоана 3,16 – ( “Бо так Бог полюбив світ, що віддав Сина Свого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, а мав життя вічне”). Під час фінального матчу спортсмен розмістив напис “Йоана 3,16” у себе під очима. І після гри впродовж 24 годин у пошуку Google було 92 мільйони запитів по цьому напису.

Тібоу є національним феноменом. Перед матчем він схиляється на одне коліно і молиться. Також Тім є лідером “Братства християнських спортсменів” – організації, яка пропагує сексуальну чистоту: секс поза шлюбом і гомосексуальні дії неприйнятні для Бога.
Ще раніше футболіст “Нью-Йорк Метс” говорив, що очікує від своєї майбутньої нареченої деяких якостей. Зокрема, любові до Ісуса і готовності всиновити дітей, а також незайманості до шлюбу.

У перші дні січня 2020 року 23-річна Демі-Лей Нель-Петерс на своїй сторінці у соцмережі написала Тіму: «Ти перевершив усі мої мрії, які у мене коли-небудь були! Я люблю тебе, і я не можу дочекатися дня, коли зможу провести з тобою вічність! ».

10 січня 2020 року настала черга Тіма. І на своїй сторінці він оголосив про заручини з Демі-Лей: «Спасибі тобі за те, що сказала «так» і зробила мене найщасливішою людиною у світі. Ти – кохання всього мого життя, і я не можу дочекатися моменту, коли зможу провести все своє життя разом із тобою».

Цікаво, що молоді люди познайомилися на одному із заходів, організованих Тібоу для людей із особливими потребами.

Джерело: Поклик

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Свідчення 17:22 Неділя 0 348 Матір Божа підказала мені бути Місіонером Облатом Думаю, що кожне покликання є іншим, і в моєму випадку не було якогось унікального невідомо чого. Мені з дитинства подобалось те, що робить священник біля вівтаря, його вбрання… Але це був радше зовнішній, ніж духовний вимір, та відомо, що Господь Бог може послуговуватись дуже різними способами, тому думаю, що це теж могло певним чином мене притягати.