Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочистість святого Йосифа – подвійне свято у Ватикані
13:45 Понеділок 0 1 030
19-03-2018, 13:45

Урочистість святого Йосифа – подвійне свято у Ватикані

У понеділок, 19 березня 2018 року, на урочистість святого Йосифа Обручника Пречистої Діви Марії припадає 5-та річниця понтифікату Папи Франциска.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Оберігати Ісуса з Марією, оберігати все творіння, оберігати кожну людину, особливо бідну, оберігати нас самих – ось яке служіння покликаний здійснювати Єпископ Рима, але до якого покликані ми всі, щоби знову засіяла зоря надії: оберігаймо з любов’ю все те, що Бог нам подарував», – цими словами на Месі з нагоди початку понтифікату Папа Франциск окреслив програму свого служіння, яке невтомно звершує, прохаючи супроводжувати його нашими молитвами.

Молячись сьогодні за Понтифіка, згадаймо і його попередника – вислуженого Папу Бенедикта XVI, хресне ім’я якого – Йозеф, адже саме на сьогодні припадають його іменини.

Хоч сьогодні у Ватикані вихідний, для Папи Франциска він повністю робочий. Вранці він брав участь у відкритті передсинодальної зустрічі молоді, що протягом тижня відбуватиметься в Папській Міжнародній Колегії Марії Матері Церкви, а ввечері в базиліці святого Петра він очолить Месу, під час якої уділить єпископські свячення трьом новопризначеним Апостольським Нунціям: Вальдемару Станіславу Соммертаґу, призначеного очолити дипломатичну місію Святого Престолу в Нікараґуа, Альфреду Шуеребу, призначеному до Кореї та Монголії, і Хозе Бетанкурові, Нунцієві в Грузії та Вірменії.

За темою:

П’ять років із Папою Франциском
Папа Франциск написав листа до аргентинців
Папа в П’єтрельчині: Отець Піо – син материнської любові Церкви
Новини з Ватикану 11:00 Неділя 0 96 Короткі біографії святих, яких Папа Франциск канонізує 15 травня В неділю, 15 травня 2022 року, Папа Франциск відслужить на площі Святого Петра у Ватикані Святу Месу, на початку якої проголосить святими Католицької Церкви десятьох блаженних. Пропонуємо вашій увазі їх короткі біографічні довідки.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.