Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » Хресна Дорога в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського в Києві
12:44 Понеділок 0 609
19-03-2018, 12:44

Хресна Дорога в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського в Києві

Щороку під час Великого Посту спільнота домініканських друзів традиційно запрошує на Хресну Дорогу, роздуми-молитви якої зосереджені на важливих аспектах нашого життя. Цьогоріч пропонуємо разом пройти цією via dolorosa – дорогою болю, пам’ятаючи про те, що це водночас і дорога світла, намагаючись побачити це світло, зануритися в нього, наповнитися ним.
Світло й темрява, радість і смуток, падіння й піднесення супроводжують кожного впродовж усього життя. Це важлива частина нашого особистого досвіду. Це також досвід Церкви, невід’ємний аспект історії спасіння.

Глибину довгої ночі очікування на Месію розриває світло Вифлеємської зорі – сяйво слави Господньої. Приходить у світ істинне Світло, яке просвітлює кожну людину. Так сповнену безнадії темряву смерті назавжди пронизує світло Воскресіння. Світло Христа, в яке зодягаємось у хрещенні, яке віднаходимо щоразу в покаянні, яке розпалюємо в Євхаристії, з яким маємо надію поєднатись у вічності.

«Навіть коли б ходив я долиною темряви, я не боюся лиха, бо ти зо мною» (Пс 23, 4). Господь близько. Знов і знов кличе нас із темряви до світла, бо Він – Еммануїл, «Бог з нами», а ми – діти світла.

Хресна Дорога відбудеться 23 березня о 18:30 в каплиці Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського за адресою: м. Київ, вул. Деревлянська, 13.

За темою:
Хресна дорога в Шаргороді
«Хочемо бути вислуханими». Думки юних авторів цьогорічної Хресної Дороги
Українські телеканали транслюватимуть великодні богослужіння з Ватикану й Києва

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 15:07 Понеділок 0 101 Запрошуємо на реколекції для наречених і новоодружених «Дім на скелі – як збудувати міцні сім’ю» «Кожний, хто слухає ці Мої Слова і виконує їх, подібний до розумного чоловіка, який збудував свій дім на скелі. Полили зливи, потоки розлились, подули вітри і натиснули на той дім, та він не повалився, бо був збудований на скелі»  (Мт 7, 24-25).