Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » У Києві відбудеться показ фільму про роль папи Йоана Павла ІІ у поваленні комунізму
16:49 Вівторок 0 83
13-06-2017, 16:49

У Києві відбудеться показ фільму про роль папи Йоана Павла ІІ у поваленні комунізму

16 червня 2017 року, о 15.00, у Києві, в кінотеатрі «Україна» (вул. Городецького, 5, синя зала), відбудеться прем’єрний показ документального фільму «Звільнення континенту: Йоан Павло ІІ і падіння комунізму».
Показ організовують «Лицарі Колумба в Україні» та Фонд сприяння медіа-ініціатив УГКЦ «Воскресіння». Переклад і дублювання фільму українською мовою здійснено «5 каналом». Фільм представить його продюсер п. Шимон Чижек.
У фільмі «Звільнення континенту: Йоан Павло ІІ і падіння комунізму» яскраво представлений один з найбільших прикладів в історії про перемогу сили духу над системою насильства і гноблення. Фільм розповідає про важливу роль папи Йоана Павла ІІ у розвалі комунізму і звільненні від комуністичної ідеології Центральної та Східної Європи.
«Звільнення континенту» ‒ неймовірна історія про непохитну віру одного чоловіка, яка народилася із його власного страждання, про захист людської гідності посеред жахіть нацистської і радянської окупації та про незламну віру в духовну єдність Європи. Цей фільм переконливо показує, як ці переконання повалили «імперію зла» і як вони залишаються сьогодні моральними основами для успішної та вільної Європи.
Завдяки унікальним свідченням лідерів громадської думки, відомих у світі інтелектуалів, таких як папський біограф Джордж Вайгель, польський історик Норман Девіс, довговічний помічник папи кардинал Станіслав Дзівіш, радник з національної безпеки президента Рейгана Річард Аллен і багато інших цей надихаючий фільм дає погляд зсередини на історію падіння одного з найжорстокіших режимів в історії людства.
У фільму представлені оригінальні свідоцтва епохи: фотографії, велика кількість документальної кінохроніки та фрагменти папських виступів.
Фільм отримав дві премії Еммі у номінації «Унікальний історичний документ» та «Фотографії».
Офіційний трейлер анг. мовою:

http://www.youtube.com/watch?v=sJrjf0Wjmfo
«Звільнення континенту: Йоан Павло ІІ і падіння комунізму» створено за сприяння організації «Лицарі Колумба» ‒ найбільшої католицької чоловічої братської організації, яка має понад два мільйони членів у всьому світі. Більше інформації: lytsarikolumba.com.
Запрошуємо киян і гостей столиці на цю важливу подію. Вхід вільний!
Фонд сприяння медіа-ініціатив УГКЦ «Воскресіння»
Джерело - Департамент інформації УГКЦ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Оголошення 13:16 П'ятниця 1 3 113 Українські телеканали транслюватимуть різдвяні богослужіння з Ватикану й Києва Телеканали «UA: Перший», «5» і католицьке телебачення «EWTN» у співпраці з Католицьким Медіа-Центром транслюватимуть НАЖИВО Різдвяні Богослужіння під проводом Святого Отця Папи Франциска: