Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: ввіряємо Діві Марії гаряче прагнення миру в світі
18:01 Середа 0 102
11-05-2022, 18:01

Папа: ввіряємо Діві Марії гаряче прагнення миру в світі

Наприкінці загальної аудієнції Папа Франциск знову повторив свій заклик молитися за мир, а також скерував окрему думку до Шрі-Ланки, що переживає період соціального напруження.
Про це пише Vatican News.

«Ще раз заохочую вас молитися Розарій за мир у світі. Нехай же Господь дарує нам ласку відчути Його близькість у радощах і труднощах нашого часу», – сказав Папа Франциск, звертаючись наприкінці загальної аудієнції в середу, 11 травня 2022 року, до німецькомовних паломників.

Тема молитви за мир звучала й у інших закликах. Зокрема, звертаючись до португаломовних прочан, Святіший Отець скерував думку до тих, хто в ці дні прямує до санктуарію у Фатімі, «несучи Богородиці радощі та тривоги своїх сердець». «Разом з цими нашими братами й сестрами, також і ми ввіряємо гаряче прагнення миру в світі Діві Марії, Яка огортає всіх Своїм материнським поглядом», – сказав він.

Папа також скерував спеціальну думку до Шрі-Ланки, де на тлі масштабної економічної кризи вибухнули соціальні заворушення, зокрема, до молоді, «що протягом останнього часу зробила чутним свій голос перед обличчям викликів і соціальних і економічних проблем країни».

«Приєднуюся до представників релігійної влади, закликаючи залучені сторони зберігати мирне наставлення, не впадаючи в насильство. Звертаюся із закликом до всіх, на кому лежить відповідальність, прислухатися до прагнень людей, гарантуючи пошану прав людини та громадянських свобод», – мовив Святіший Отець.
Новини з Ватикану 13:01 П'ятниця 0 76 Кардинал Паролін: після місії архієпископа Ґаллаґера оцінимо шанси візиту Папи до Києва Після завершення місії архієпископа Пола Річарда Ґаллаґера, секретаря у справах стосунків Апостольського Престолу в Україну буде розглянуто можливість продовження спроб перемовин чи буде заплановано візит Папи до цієї країни.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.