Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Парафії прощаються з о. Андрієм Рогальським МІС
09:05 Вівторок 0 432
18-01-2022, 09:05

Парафії прощаються з о. Андрієм Рогальським МІС

У понеділок прощання відбулося у смт Чернівці, натомість у середу, 19 січня, прощання з отцем заплановано у парафії Найсвятішого Серця ПДМ у Хмельницькому. 

У парафіяльному храмі смт Чернівці, що на Вінниччині, відбулася поминальна Служба Божа за отця маріянина Андрія Рогальського, де він служив останні чотири роки.

Свята Меса була запланована на 12.00 годину, проте через затримку із перевезенням тіла померлого отця, Месу близько 14.00 год, повідомляє Credo.


Заупокійну Службу очолив ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський. Співслужили Літургію присутні співбрати отця Андрія з Ордену Отців Маріянів, а також священники з Томашпільського, Мурафського та Барського деканатів.

Проповідь виголосив о. Станіслав Свурка, настоятель храму Матері Божої з гори Кармель, що в селищі Томашпіль: «Господь Бог через священницьке служіння освітлює наші душі, наші парафії. Варто пам’ятати, що сам Ісус служив через отця Андрія Рогальського». Також о. Станіслав наголосив, що Євангеліє від Луки (24 розділ), яке звучало перед проповіддю, заохочує нас дивитися на цю ситуацію у світлі нашої віри: «Чому шукаєте живого між мертвими?».Наприкінці проповіді отець заохотив усіх молитися за померлого, щоб о. Андрій міг ликувати зі святими на Небесах. У Молитві вірних теж згадували нашу віру у воскресіння мертвих: «Маємо надію, що Ісус Христос вчинив наші смертні тіла подібними до Свого прославленого Тіла, тому молимося до Нього і взиваємо: «Ти життя і воскресіння наше».

Отець Андрій Рогальський MIC помер вночі 16 січня у лікарні внаслідок ускладнень від коронавірусу. Як повідомив о. Павло Островський, настоятель отців маріянів в Україні, тіло о. Андрія після Меси у смт Чернівці перевезуть до моргу у Хмельницькому, а звідти — буде транспортовано до Польщі. Таким чином, буде відправлена ще одна прощальна Свята Меса у м. Хмельницькому-Раково в парафії Найсвятішого Серця ПДМ в середу, 19 січня, о 10:00. Година може змінитися, тому слідкуйте за оновленнями.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.