Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Розповідати про Святу Землю означає переказувати «П’яту Євангелію»
11:02 Вівторок 0 250
18-01-2022, 11:02

Папа: Розповідати про Святу Землю означає переказувати «П’яту Євангелію»

Папа Франциск прийняв у Ватикані делегацію часопису «Свята Земля» та інших медіа-структур, які діють в цьому регіоні під егідою місцевої провінції Ордену Братів Менших.
Про це пише Vatican News.

З нагоди сторіччя часопису «Свята Земля», заснованого 1921 року тодішнім настоятелем францисканців у цьому регіоні, Папа Франциск прийняв у понеділок, 17 січня 2022 року, представників медіа-засобів, які діють під опікою Фундації «Свята Земля», яка крім згаданого журналу, що виходить кількома мовами, опікується також профільним видавництвом та іншими проектами в сфері комунікації. «Дбати про те, щоб інші пізнавали Святу Землю означає переказувати «П’яту Євангелію», тобто, історичне та географічне середовище, в якому Боже Слово об’явилося та стало тілом в Ісусі з Назарету», – сказав він, вітаючи гостей.

За словами Святішого Отця, комунікація в епоху соціальних мереж повинна «допомагати будувати спільноту», або іншими словами – братерство. З цього випливає заохочення до представників медіа-спільноти «розповідати про можливе братерство», як між християнами різних Церков і конфесій, так і між «потомками Авраама», тобто, євреями, християнами та мусульманами.

Папа подякував за те, що з метою розповідати про Святу Землю, ці журналісти стараються «зустрічати людей там, де вони перебувають, такими, якими вони є», не обмежуючись «спокійними територіями», але відвідуючи також «складнішу та страждаючу дійсність».

«Через засоби суспільної комунікації ви можете збагатити віру багатьох людей, також і тих, які не мають можливості здійснити паломництво до святих місць. Робите це через свою фахову працю, компетентно виконувану кожного дня на служінні Євангелію. Це є цінним для віруючих у всьому світі та, водночас, служить підтримці християн, які живуть на Землі Ісуса», – сказав Святіший Отець, користаючи цією нагодою, щоби запевнити їх у своїй близькості та молитвах.
Новини з Ватикану 13:20 Неділя 0 159 Папа: нехай же нові святі спонукають до діалогу та шукання миру Наприкінці Святої Меси, під час якої десять блаженних були зараховані до лику святих Католицької Церкви, Папа Франциск побажав, аби ці нові святі натхнули провідників народів до рішень на користь миру.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.