Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Йоан Павло ІІ написав листа Падре Піо з проханням помолитися, і святий монах відповів чудом
18:01 Середа 0 170
3-11-2021, 18:01

Йоан Павло ІІ написав листа Падре Піо з проханням помолитися, і святий монах відповів чудом

У 1947 році нововисвячений священик о. Кароль Войтила (Йоан Павло ІІ) відвідав Падре Піо, щоб зустрітися з відомим монахом капуцином. Це був короткий візит, але Войтила не забув його, оскільки пізніше написав листа Падре Піо з проханням помолитися.
Лист був написаний (латиною) у 1962 році, коли Войтила був єпископом у Польщі. Нижче наведено уривок листа з книги «Створення Папи Тисячоліття».

Преосвященний отче, прошу вас помолитися за жінку близько 40 років, матір чотирьох дочок, яка під час війни провела п’ять років у концтаборі в Німеччині. Наразі її життю загрожує пухлина. Попросіть Бога через заступництво Пресвятої Богородиці виявити Свою милість до цієї жінки та її родини.

Йоан Павло ІІ так і не отримав листа-відповіді від Падре Піо, але через кілька коротких днів сталося диво. Йоан Павло ІІ написав листа Падре Піо, висловлюючи свою радість.


Преосвященний отче, краківчанка миттєво одужала 21 листопада перед оперативним втручанням. Я дякую Богу. Я також дякую Вам. Не дивно, що святий Йоан Павло ІІ став рішучим захисником святого Піо, коли став Папою, канонізувавши монаха-капуцина у 2002 році.

Джерело: Родина
Історія Церкви 13:00 Понеділок 0 152 Брати як дар: досвід святого Франциска з Ассізі Для святого Франциска з Ассізі братерство не є абстрактною теорією, але конкретним Божим даром до всіх і кожного. Ассізький Бідняк також і сьогодні нагадує нам про те, що неможливо бути справжніми братами й сестрами, якщо не визнаємо одні одних дітьми одного Отця.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.