Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Словаччина: молитовний марафон у контексті приїзду Папи
09:01 Понеділок 0 240
9-08-2021, 09:01

Словаччина: молитовний марафон у контексті приїзду Папи

Організатори закликають приготував «духовний букет», щоб належно зустріти Наступника святого Петра під час паломництва їхньою землею.
Про це пише Vatican News.

Сорок днів молитви, щоб духовно приготуватися до візиту Папи Франциска. Таку ініціативу організувала словацька дирекція Папських Місійних Організацій. Нагадаємо, що Апостольська подорож Святішого Отця до цієї країни запланована на 12-15 вересня.

Молитовний «марафон» розпочався 7 серпня та триватиме до 15 вересня. Він передбачає щоденну молитву Розарію у храмі, вдома чи в своїх спільнотах. «Запрошуємо людей доброї волі», – пишуть організатори, – брати участь у приготування “духовного букету”, до якого кожен може докласти свою “квітку” шляхом молитви за Словаччину та за Папу».

Словацькі єпископи, у свою чергу, в рамках духовного приготування заохочують скерувати погляд на приклад Пречистої Діви Марії та святого Йосифа, які «є нашими провідниками в наслідуванні Ісуса та ведуть нас до розпізнавання слідів Його присутності в нашому житті, в наших очікуваннях і в найглибших прагненнях нашого серця». Й до «цього паломництва запрошені всі ми: окремі особи, сім’ї та спільноти. Сам Папа Франциск приєднається до нього у вересні та особисто підбадьорить нас», – додають ієрархи в своєму посланні.

Братиславський єпископ-помічник Йозеф Галько, відповідальний за духовне приготування до вересневого візиту Папи, також заохочує вірних до щоденного проказування молитви на вервиці, щоби слова, які Святіший Отець промовлятиме в Словаччині «падали на плідний ґрунт, принісши плід глибших стосунків з Ісусом Христом».
Новини зі світу 14:30 П'ятниця 0 123 Італія: на Сицилію прибули сироти з Краматорська та Маріуполя Група дітей і підлітків віком від 4 до 17 років, що походять із сиротинців Маріуполя та Краматорська, знайшла тимчасовий притулок на півдні Італії. Гуманітарну операцію координувала Спільнота Папи Йоана ХХІІІ.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.