Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Прийміть Бога до серця» – книга від Папи на реколекції для Курії
17:01 П'ятниця 0 309
19-02-2021, 17:01

«Прийміть Бога до серця» – книга від Папи на реколекції для Курії

Цього року великопісні духовні вправи для Римської Курії внаслідок пандемії не зможуть проводитись спільно в присутності учасників. Кожному з них Папа Франциск подарував книжку «Прийміть Бога до серця», пропонуючи використовувати її під час індивідуальних роздумів.

Про це повідомляє Vatican News.

Цього року традиційні великопісні реколекції для Римської Курії не відбудуться в «Домі Божественного Учителя», що в містечку Аріччі, як це було раніше. Однак, для найближчих співробітників Папи наступний тиждень, від 21 до 26 лютого 2021 року таки стане часом особистої молитви та роздумів, дотримуючись правил санітарної безпеки.

З цієї нагоди Папа Франциск вирішив виразити свою близькість учасникам духовних вправ, подарувавши їм книжку «Прийміть Бога до серця», упорядником якої є священик-єзуїт Данієлє Лібанорі. Разом з книжкою Святіший Отець надіслав короткого листа. «Я переконаний що книжка “Прийміть Бога до серця” допоможе вам у духовному житті», – пише він, закликаючи єднатися в молитві одні за одних.

Випадково віднайдений старовинний рукопис 

Старовинний рукопис, покладений в основу книжки «Прийміть Бога до серця», походить, ймовірно, з ХVІІ ст. Цю своєрідну колекцію приміток, написаних від руки на паперових аркушах церковною латиною, було випадково знайдено на одному з ринків вживаних речей в італійському місті Феррарі.

У передмові до книжки отець Лібанорі висловлює переконання в тому, що автором цих рукописів є один з ченців монастиря святого Варфоломія, що неподалік Феррари, а призначені вони його учням. Примітки містять роздумування з численними біблійними посиланнями. Однією з тем цих роздумів є смертні гріхи, тому, за словами упорядника, ця книжка може бути корисною для того, аби перемогти себе самих і наблизитися до Бога.
Новини з Ватикану 14:02 Четвер 0 98 Кардинал Паролін: подорож Папи – повернення до джерел єдності й людяності Єпископ Риму понесе мешканцям Кіпру та Греції радість Євангелія та світло надії, закликаючи Європу й усе людство до єдності у вирішенні актуальних проблем. Таку думку висловив Державний Секретар Апостольського Престолу напередодні 35-ї Апостольської подорожі Папи Франциска.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.