Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Неділя з Папою: молитва за безпритульних і сім’ї в скруті та заклик до журналістів
09:02 Понеділок 0 157
25-01-2021, 09:02

Неділя з Папою: молитва за безпритульних і сім’ї в скруті та заклик до журналістів

Під час недільної «віртуальної» зустрічі з вірними Святіший Отець скерував думку вірних до трагедії безпритульних, які помирають від переохолодження, заохотив приєднатися до молитви за єдність християн і закликав журналістів свідчити правду.

Про це пише Vatican News.

Папа Франциск не оминув увагою трагедію, що в середу, 20 січня 2021 роек, трапилася поблизу площі Святого Петра, де було знайдене бездиханне тіло нігерійця Едвіна, безпритульного, що помер через переохолодження. Промовляючи до глядачів після молитви «Ангел Господній», яка в неділю, 24 січня 2021 року, транслювалася з Апостольського палацу у Ватикані, він закликав помолитися за цього чоловіка.

«Нехай же для нас буде пересторогою те, що сказав святий Григорій Великий, який перед обличчям загибелі жебрака, вбитого холодом, ствердив, що цього дня не слід служити Святі Меси, бо це як Велика П’ятниця. Згадаймо про Едвіна. Подумаймо, що відчував цей 46-річний чоловік серед холоду, всіма ігнорований, покинутий, покинутий також і нами. Помолімося за нього», – мовив Святіший Отець, після чого запанувала хвилина тиші.

Далі Глава Католицької Церкви сказав: «В понеділок ввечері в базиліці святого Павла за мурами служитимемо вечірню з нагоди свята Навернення святого Павла на завершення Тижня молитви за єдність християн, разом з представниками інших Церков і церковних спільнот. Запрошую вас духовно єднатися з нашою молитвою».

У контексті того, що цього дня припадав спомин святого Франциска Сальського, Небесного покровителя журналістів, а напередодні було оприлюднене послання на Всесвітній день суспільних комунікацій, тема якого «Прийди і подивися», Папа закликав всіх журналістів «іти й бачити», також і туди, куди ніхто не хоче йти, та «свідчити істину».

Вітаючи всіх, хто єднався з Апостольським палацом за допомогою засобів комунікації, Святіший Отець скерував окрему думку до сімей, які зазнають великих труднощів у цей період. «Бадьоріться, прямуймо вперед! Молімося за ці сім’ї та мірою можливості будьмо близькими з ними», – закликав він.
Новини з Ватикану 13:30 Неділя 0 226 Папа: Господь не дозволить, щоб останнє слово було за пітьмою У другу неділю Великого Посту Святіший Отець нагадав про те, що допомогою на дорозі віри та життя, на якій не бракує періодів пітьми, є Боже світло, яке ми, у свою чергу, покликані не затримувати для себе, але нести своїм ближнім.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.