Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Подарунок від Папи, що забезпечує киснем лікарні Багдада
16:01 Четвер 0 122
25-11-2021, 16:01

Подарунок від Папи, що забезпечує киснем лікарні Багдада

Вже протягом кількох місяців у багдадській лікарні святого Рафаїла використовують апарат, що виробляє медичний кисень не лише для цього медичного закладу, але й для інших лікарень.
Про це пише Vatican News.

У вівторок, 23 листопада 2021 року, у лікарні святого Рафаїла (Saint Raphael Hospital) в Багдаді (Ірак) відбулося посвячення апарату, що виробляє медичний кисень. Цей пристрій подарував лікарні Папа Франциск завдяки коштам, наданим Державним Секретаріатом, Конгрегацією Східних Церков та Апостольською елемозінерією.

Як зазначається в повідомленні Апостольської Нунціатури в Іраку, адміністраторка лікарні сестра Маріанне П’єр зі Згромадження сестер Домініканок Введення Пресвятої Богородиці, висловила подяку за дорогоцінний подарунок від Святішого Отця.

Директор лікарні Ґалеб Мансур Сава та завідуючий відділом аналітичної лабораторії доктор Амджад Хачік Маджід зазначили, що апарат регулярно використовується вже протягом кількох місяців для виробництва кисню для пацієнтів не лише лікарні святого Рафаїла, але й інших медичних закладів, включаючи державні лікарні та лікарні в інших містах.

Цей апарат виявився незамінним у боротьбі з надзвичайною ситуацією Covid-19.
Новини зі світу 12:01 Середа 0 111 З історичної базиліки Буенос-Айреса викрали мощі св. Йоана Павла ІІ Ректор Польської католицької місії в Аргентині, отець Хорхе Яцек Тварог, повідомив минулої неділі, що з базиліки Пресвятого Таїнства у Буенос-Айресі викрали мощі св. Йоана Павла ІІ.