Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Urbi et Orbi» та «Ангел Господній» у форматі відеотрансляції
11:02 Четвер 0 488
24-12-2020, 11:02

«Urbi et Orbi» та «Ангел Господній» у форматі відеотрансляції

Префектура Папської Дому поширила уточнення щодо молитовних зустрічей в період суворого карантину.
Про це пише Vatican News.

З метою запобігання поширенню коронавірусу, італійська влада на святкові дні різдвяного періоду вводить карантинний режим так званої «червоної зони», що дозволяє виходити з помешкання лише в обмежених випадках, серед яких – участь у Святій Месі у храмі поблизу місця проживання.

Беручи до уваги ці розпорядження, Префектура Папського Дому повідомляє про те, що Папа Франциск виголосить цьогорічне різдвяне послання «Urbi et Orbi» через відеотрансляцію, що вестиметься із Залу Благословень Апостольського палацу.

Молитва «Ангел Господній» 26 та 27 грудня, 1, 3 та 6 січня транслюватиметься з робочого кабінету в Апостольському палаці, звідки в цей період транслюються загальні аудієнції. Нагадаємо, що в такий самий спосіб недільна молитва з Папою транслювалася під час суворого карантину навесні.
Новини з Ватикану 13:01 Понеділок 0 75 Папа до молоді: вчитися від святих Напередодні проголошення святими 10 блаженних, двоє з яких пов’язані із дієцезією Вів’є, Папа Франциск прийняв молодь з цієї французької церковної територіальної одиниці, яка прибула до Риму для участь в урочистості.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.