Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » ООН проголосила 4 лютого Днем загальнолюдського братерства
13:02 Четвер 0 180
24-12-2020, 13:02

ООН проголосила 4 лютого Днем загальнолюдського братерства

У день підписання в Абу-Дабі 2019 року «Документа про загальнолюдське братерство», Організація Об'єднаних Націй на глобальному рівні проголошує День, присвячений сприянню культурі миру, толерантності, включення, взаєморозуміння та солідарності.
Про це пише Vatican News.

ООН затвердила резолюцію, в якій проголосила 4 лютого Міжнародним днем загальнолюдського братерства. Саме цього дня 2019 року Папа Франциск та Великий Імам Аль-Таїб підписали в столиці ОЕА Абу-Дабі «Документ про загальнолюдське братерство задля спільного співжиття», що закликає «всіх людей, які носять у серці віру в Бога і віру в людське братерство, об'єднатись та працювати разом».

В комюніке ООН, опублікованому з цієї нагоди, зазначається, що Генеральна Асамблея прийняла цю резолюцію, виходячи з того, що відновлення співпраці між усіма сторонами та сприяння міжконфесійному та міжкультурному діалогу допомагають боротися з пандемією Covid-19 та долати інші виклики, що стоять перед світом.

Члени Верховного комітету втілення «Документа про загальнолюдське братерство» вказали на це рішення ООН як на «велике досягнення в історії людства, зазначивши, що воно перетворює людське братство в міжнародну справу та глобальну відповідальність.

В комюніке зазначається, що, приймаючи резолюцію, Генеральна Асамблея ООН поінформувала держави-члени про зусилля, яких доклали обидва релігійні лідери – Папа Франциск та Великий імам Аль-Азгар – у сприяння міжрелігійному та міжкультурному діалогові. Генеральна Асамблея закликала міжнародне співтовариство сприяти культурі миру, толерантності, включення, взаєморозуміння та солідарності в усьому світі.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.