Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпуст на честь святої Варвари в Бердичеві
11:03 Субота 0 564
5-12-2020, 11:03

Відпуст на честь святої Варвари в Бердичеві

4-го грудня римсько-католицька парафія святої Варвари у Бердичеві святкувала парафіяльний відпуст.
Урочисту Святу Месу очолив та виголосив проповідь вікарій катедральної парафії святої Софії у Житомирі отець Павло Білошицький. Йому співслужили: настоятель парафії отець Роман Савицький, отці-вікарії Сергій Серебровський та Сергій Каганович, настоятель парафії бл. Гонората Козьмінського у Коростені отець В’ячеслав Коневський.


У проповіді отець Павло розповів про життєву дорогу святої Варвари та наголосив, що свята завжди була вірна Господу у всіх своїх життєвих випробуваннях.


«Варвара завжди залишалася вірна Господу Богу. Вона дуже добре пізнала його за довгі роки приготування до Хрещення. Після того, як вона отримала Хрещення та перше Причастя, вона дуже добре розуміла, що ці дари, які дає Господь, здатні підтримувати і мобілізувати в часи випробувань».


Наприкінці проповіді отець закликав вірних обирати Господа Бога та довіряти Йому, незважаючи на жодні труднощі чи перешкоди.

«Ми сьогодні обираємо Господа Богу свідомо, хоча у світі дуже часто нас не розуміють. Ми Його обираємо та Йому довіряємо. Хочемо за заступництвом святої Варвари, беручи з неї приклад та її наслідуючи, залишатися вірними Христу до кінця, не дивлячись на те, чи цей світ буде нас розуміти чи ні. Служачи нашому Господу Богу, отримаємо спасіння та багато благодатей».


На закінчення Святої Літургії з подячним словом звернувся настоятель парафії отець Роман Савицький, після якого всі разом молилися літанію до покровительки парафії та заспівали урочистий гімн Te Deum.

Свята Варваро, молись за нас!

Максим Железницький
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.