Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відійшов до Господа отець Йоахім Ясіта (оновлено)
11:30 Понеділок 0 1 127
16-11-2020, 11:30

Відійшов до Господа отець Йоахім Ясіта (оновлено)

Отець канонік Йоахім Ясіта SDB був дієцезіальним екзорцистом. Після проведеної операції знаходився у лікарні міста Одеси, де помер сьогодні вранці.
Просимо про молитву за нього.

Похорон отця каноніка Йоахіма Ясіти відбудеться в четвер 19 листопада о 9:30 в Малій Базиліці св. Петра. Літургію очолить о. Мар'ян Куц SDB відповідальний за делегатуру в Україні, після чого труну буде перевезено до Катедрального Собору.  О 11:00 – Свята Літургія в Катедральному Соборі Успіння Пресвятої Богородиці. Очолить Літургію ординарій Одесько-Симферопольської дієцезії єп. Станіслав Широкородюк.  По Літургії відбудеться поховання на ІІ Католицькому Кладовищі.

Обмеження щодо кількості людей які можуть перебувати у Катедральному Соборі немає, але просимо вас дотримуватися карантинних заходів, одягайте захисні маски/респіратори та користуйтеся антисептиками!

Вічне спочивання даруй йому, Господи, а світло віковічне нехай йому світить. Хай спочиває у мирі вічнім.

Отець Йоахім народився 13 липня 1934 р., сан священика отримав 16 червня 1962 р.

Після здобуття Україною незалежності, у 1993 р. приїхав до Одеси за власним бажанням. Був вікарієм та дієцезіальним екзорцистом.

Незважаючи на свій похилий вік, о. Йоахім доглядав за садом у салезіанському будинку та слідкував за тим, щоб місцеві голуби мали воду та їжу.

Помер від ускладнення після операції на кишківнику 16 листопада 2020 року у віці 86 років, повідомляє сторінка Малої Базиліки св. Апостола Петра в Одесі. 


Джерело: Одесько-Сімфероподьська дієцезія
Новини з України 12:00 Четвер 0 188 Всеукраїнська Рада Церков зустрілась з Денисом Шмигалем 1 грудня відбулась зустріч представників Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з Прем'єр-міністром України та представниками деяких міністерств. Під час зустрічі було обговорено низку важливих для суспільства та релігійних спільнот питань.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.