Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Урочисте відкриття храму Святого Шарбеля у Байківцях на Тернопільщині
11:01 Вівторок 0 207
29-09-2020, 11:01

Урочисте відкриття храму Святого Шарбеля у Байківцях на Тернопільщині

27 вересня у Байківцях біля Тернополя, архієпископ Мечислав Мокшицький освятив недавно повернений храм римсько-католицькій громаді. Парафіяльна спільнота отримала також нового заступника святого Шарбеля, мощі якого були урочисто інтронізовані під час церемонії. 
 
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.


У проповіді Архієпископ Мечислав сказав: "Ось день настав, який дав нам Господь! Такими словами хочу привітати на порозі цієї святині всіх вас, які сьогодні прийшли сюди, щоб стати свідками віри та свідками великої історичної події - освячення цього храму. Храму, який став свідком історії і, водночас, знаком доброзичливості до нашої римсько-католицької спільноти. Дякуємо Всемогутньому Богові за багатьох людей, які доклали зусиль, щоб ця урочистість могла стати дійсністю."


Урочисто вносячи реліквії Святого Шарбеля до відновленого храму Львівський митрополит сказав: " З глибокою пошаною і вірою зберігайте ці реліквії, а вшановуючи їх з вірою, отримайте щедрі благодаті. Святий Шарбель - це добрий і могутній заступник.  Прийміть Його до себе, нехай освячення ваше життя."

Олександр Кусий

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.