Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Готуються до присяги 38 новобранців Папської Швейцарської Гвардії
16:04 Понеділок 0 179
28-09-2020, 16:04

Готуються до присяги 38 новобранців Папської Швейцарської Гвардії

Безпосередню участь у церемонії, що відбудеться у першу неділю жовтня, зможуть взяти лише найближчі родичі гвардійців.
Про це пише Vatican News.

Згадуючи героїчний подвиг 147-ми своїх попередників, які полягли 1527 року, захищаючи Папу Климента VII, в неділю, 4 жовтня 2020 року, 38 новобранців Корпусу Папської Швейцарської Гвардії складуть присягу «вірності Святішому Отцеві Папі Францискові та його законним наступникам». Зазвичай, ця церемонія відбувається 6 травня, саме в річницю загаданого подвигу гвардійців, але через пандемію її було перенесено на жовтень.

З огляду на епідеміологічну ситуацію, церемонія носитиме приватний характер. В ній зможуть взяти участь виключно найближчі родичі новобранців, не буде офіційної делегації одного зі швейцарських кантонів. Вранці, о 7:30 кардинал П’єтро Паролін відслужить Святу Месу в базиліці Святого Петра, а о 17:00 на внутрішньому дворі Святого Дамасія відбудеться складення присяги. (У випадку погіршення погоди церемонія відбудеться в залі Павла VI). Обидві події транслюватимуться на сайті Гвардії www.guardiasvizzera.ch.

Тим часом, вже розпочали підготовчі курси 15 нових гвардійців, що присутні у Ватикані від 1 вересня. Вони складуть присягу наступного 6 травня. Крім того, від 6 по 10 жовтня триватиме так званий інформаційний тиждень, протягом якого зацікавлені швейцарські юнаки мають змогу зблизька познайомитися з умовами служби.

Новини з Ватикану 11:00 Вівторок 0 129 Вийшла книга про останні години Папи Йоана Павла І Ватиканська Фундація, створена для дослідження життя та спадщини Папи Лючані, започаткувала разом з Ватиканським книжковим видавництвом серію, повністю присвячену цій постаті, розпочавши із ґрунтовної біографії та книги про останні години життя.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.