Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа прийняв у Ватикані Президента Польщі
15:03 Субота 0 162
26-09-2020, 15:03

Папа прийняв у Ватикані Президента Польщі

Обговорено питання обопільного зацікавлення у контексті 100-річчя народження святого Йоана Павло ІІ та 40-річчя «Солідарності».

Про це пише Vatican News.

Поступово відновлюються міжнародні офіційні візити, й у п’ятницю, 25 вересня 2020 р., Папа Франциск прийняв у Ватикані Президента Республіки Польщі Анджея Дуду. Після розмови зі Святішим Отцем, Глава Держави зустрівся з Державним Секретарем Апостольського Престолу кардиналом П’єтро Пароліном, якого супроводив архиєпископ Пол Річард Ґаллаґер, Секретар у справах стосунків з державами.

Ватиканський прес-центр інформує, що щирі переговори відбувалися у контексті сторіччя від дня народження святого Йоана Павла ІІ, яке відзначалося у травні, та 40-річчя заснування незалежної профспілки «Солідарність». Обговорено деякі теми взаємного зацікавлення, що стосуються місії Церкви, між якими – підтримка сім’ї та виховання молоді. Врешті, сторони зупинилися також на деяких питаннях міжнародного характеру, між якими – надзвичайний стан у сфері охорони здоров’я, ситуація в регіоні та безпека.


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 14:01 П'ятниця 0 677 Відпусти, пов’язані з поминальними днями, поширені на весь листопад Йдучи назустріч проханням пастирів, Апостольська Пенітенціарія пристосувала вимоги, що стосуються отримання індульгенцій у поминальні дні, до актуальної ситуації, позначеної пандемією.