Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Знайомтесь: «Рожеві сестри» та їхній пес
14:01 Середа 0 122
16-09-2020, 14:01

Знайомтесь: «Рожеві сестри» та їхній пес

Вчора ми переживали спомин Пресвятої Діви Марії Страждальної, яка є покровителькою сусідньої Словаччини, пропонуємо вам подивитися кілька світлин із цієї країни, а саме із закритого монастиря Сестер Служниць Святого Духа від Вічного Поклоніння.

Це чернече згромадження, засноване більше 120 років тому святим Арнольдом Янсеном у Голландії, має особливе завдання молитися за весь світ, за місії та місіонерів. Якщо дозволяє кількість сестер, то у монастирі день і ніч (у прямому сенсі слова) відбувається молитва перед Ісусом у Пресвятих Дарах, монахині чергуються у каплиці, щоб кожна година дня та ночі була  «омолена», огорнена молитвою.


Через колір габіту монахинь у народі називають «Pink Sisters» - «Рожеві сестри». Рожевий - це офіційний колір, до праці Божі улюблениці найчастіше одягають сірий одяг. Сестри живуть у міжнародних спільнотах по всьому світі, всього у згромадженні близько 700 монахинь.


Особливим членом спільноти у Словаччині є собака. Вона з'явилася у монастирі після неприємної події, коли сестер намагалися пограбувати. Це стало приводом щоб завести собі охоронця. Собака дуже добре тренована, адже одна з монахинь є професійним кінологом і перед вступом до монастиря готувала собак навіть для поліції. Пес розрізняє дзвінок на зміну молитовного чергування у каплиці, а також дзвінок від вхідних дверей, коли хтось приходить у монастир і повідомляє монахинь.


Джерело: Сестри Служниці Святого Духа

Фото: SVD Brother International

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий