Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Sisters Mob» вербісток у центрі Ополя
10:51 Середа 0 120
8-08-2018, 10:51

«Sisters Mob» вербісток у центрі Ополя

На ринковій площі в Ополі, Польща, сестри вербістки ділилися з перехожими радістю, євангелізуючи і свідчачи про місії та покликання до чернечого життя через танцювальний флешмоб.


Як пояснила сестра Агнешка Круліковська, цей захід став можливістю не тільки разом повеселитися, а й ближче пізнати життя в Згромадженні Сестер Служниць Святого Духа. Сестри, танцюючи, наповнили площу миром і радістю. Поступово довкола них зібралося чимало людей, а дехто навіть приєднався до танців.

Нагодою для флешмобу стала зустріч європейська юніорату, яка зараз триває неподалік від Ополя, у місті Ратибор. У з'їзді, зокрема, беруть участь дві українки: сестра Едита Марія та сестра Катерина Ясинецька, магістра юніорату.Джерело – doxa.fm

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 15:07 Понеділок 0 78 Релігійна свобода необхідна для досягнення миру 26 липня 2018 року у Вашингтоні завершилася міжнародна зустріч, присвячена релігійній свободі. У її підсумковому документі – «Потомакській декларації» – йдеться про те, що релігійна свобода необхідна для досягнення миру та стабільності.