Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа про завдання Церкви під час протестів: дбати про діалог і примирення
10:04 Понеділок 0 66
14-09-2020, 10:04

Папа про завдання Церкви під час протестів: дбати про діалог і примирення

У контексті політичних протестів, які відбуваються в різних країнах, Святіший Отець звернувся із закликами до протестуючих, влади і місцевих Церков.
Про це повідомляє Vatican News.

Зустрічаючись у неділю, 13 вересня 2020 року, з вірянами, які зібралися на площі Святого Петра у Ватикані, Глава Католицької Церкви звернув увагу на те, що в багатьох частинах світу ми є свідками народних протестів, що виражають «зростаючі труднощі громадянського суспільства в особливо критичних соціальних і політичних ситуаціях».

«Закликаючи протестуючих представляти свої вимоги у мирній формі, не піддаючись спокусі агресивності та насильства, звертаюся з закликом до всіх тих, які наділені відповідальністю в громадській сфері та владою, прислухатися до голосу своїх співгромадян та виходити назустріч їхнім справедливим прагненням, гарантуючи повну пошану до людських прав і громадянських свобод», – сказав Папа після молитви «Ангел Господній», звернувшись із окремим закликом до церковних спільнот, що діють у таких ситуаціях, аби «під проводом своїх пастирів докладали зусилля на користь діалогу та примирення».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:05 Четвер 0 69 Кардинал Паролін про Гельсінські угоди та боротьбу Апостольського Престолу за людські права Під час конференції, організованої посольством Італії при Апостольському Престолі, кардинал Паролін розповів про участь кардинала Акілле Сільвестріні в процесі приготування та підписання Гельсінських угод. Особливу увагу він приділив ролі Гельсінських угод в зусиллях Ватикану у зусиллях захисту людських прав та свободи віросповідання в тодішньому СРСР і країнах соцтабору.