Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Релігійні діячі розробляють спільну стратегію протидії домашньому насильству
17:10 Середа 0 264
22-07-2020, 17:10

Релігійні діячі розробляють спільну стратегію протидії домашньому насильству

Фахівці у сфері соціальної роботи та медіа, які представляють різні конфесії, розробили бачення спільної діяльності у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.
Про це повідомляє Інститут релігійної свободи.  

Зустріч робочої групи відбулася 21 липня в Києві в рамках проєкту Інституту релігійної свободи за участі представників релігійних спільнот, що входять до складу Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Учасники міжконфесійної робочої групи визначили мету та першочергові завдання комунікаційної стратегії та цільову аудиторію, з якою будуть працювати релігійні діячі з метою ефективної інформаційної реакції на проблематику домашнього насильства в Україні.

Голова правління ІРС Олександр Заєць, керівник проєкту: "Цей проєкт є дуже своєчасним, адже церкви і релігійні організації вже роблять багато роботи в сфері протидії домашньому насильству, однак залишається недолік комунікації з суспільством: як всередині релігійних спільнот, так і зі світськими людьми. Шляхом консолідації та надання експертних порад ми прагнемо допомогти різним конфесіям об’єднати свої зусилля, обмінюватися позитивним досвідом, діяти більш професійно та взаємодіяти по мірі можливості з іншими суб’єктами громадянського суспільства".

Спільну комунікаційну стратегію, спрямовану на упередження та протидію домашньому насильству в Україні, розробляють представники Православної Церкви України, Української Православної Церкви (в єдності з Московським Патріархатом), Української Греко-Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви, Української Церкви християн віри євангельської, Церкви адвентистів сьомого дня, Української Християнської Євангельської Церкви, Вірменської Апостольської Церкви, Української Євангельської Церкви, Німецької євангелічно-лютеранської церкви України, Об’єднання іудейських релігійних організацій України, Духовного управління мусульман України та за участі інших конфесій.

Нагадаємо, що цей проєкт ІРС передбачає створення тематичного вебсайту, який стане інформаційним ресурсом, що висвітлюватиме реакцію релігійної спільноти на проблематику домашнього насильства.
Новини з України 17:01 Середа 0 224 Папа для України: Християнська служба порятунку отримала автомобіль 7 квітня 2021 року підрозділу Християнської служби порятунку “Маріуполь-Піонерське” був переданий в користування автомобіль Renault TRAFIC для обслуговування цивільного населення, в першу чергу дітей та осіб похилого віку.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.