Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Міносвіти ліквідувало комісію з основ християнської етики
10:21 Субота 0 255
23-05-2020, 10:21

Міносвіти ліквідувало комісію з основ християнської етики

Цього тижня Міністерство освіти і науки України ліквідувало комісію з основ християнської етики, яка упродовж тривалого часу затверджувала програми та навчально-методичні посібники з основ християнської етики, надаючи їм гриф.
Про це повідомив професор Острозької академії Василь Жуковський: “Міністерство освіти і науки України днями вчинило своєрідну диверсію проти одвічних духовно-моральних цінностей, на яких будується життя українського народу. Мова йде про ліквідацію комісії з основ християнської етики, яка упродовж тривалого часу затверджувала програми та навчально-методичні посібники з основ християнської етики, надаючи їм гриф. Розглядаємо це рішення як непорозуміння, недружний акт, своєрідний демонтаж кращих традицій українського народу, неповагу до луховно-моральних цінностей, нерозуміння природи людської особистості, радикальне збіднення навчально виховного процесу, обмеження наданих конституційних прав сповідувати і виражати свої цінності і переконання.
Християни та інші люди доброї вол, єднаймося заради захисту своїх цінностей, без яких ми ніщо, і діємо”.

Ліквідація комісії з християнської етики, це ніщо інше, як чергова спроба заблокувати розробку і затвердження програм, які основані на християнській моралі та сімейних цінностях. Останнім часом простежується спланована і добре організована інформаційна компанія проти курсу “Основи сім’ї”. Різними маніпулятивними методами схиляють громадську думку до негативного сприйняття єдиного просімейного курсу для старшокласників.

Джерело: РІСУ

Зображення: Укрінформ

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 20:22 Неділя 1 491 Померла мама єпископа Леона Малого та отця Петра Малого Сьогодні, в Урочистість Зіслання Святого Духа, 31 травня о 14.15 на 92 році свого життя відійшла до Господа Геновефа Мала, мама єпископа-помічника Львівської архідієцезії Леона Малого та отця Петра Малого.