Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Заохочую держави співпрацювати задля світу без ядерної зброї
16:01 Середа 0 139
20-01-2021, 16:01

Папа: Заохочую держави співпрацювати задля світу без ядерної зброї

Глава Католицької Церкви звернувся із закликом, приуроченим до набрання чинності Договору про заборону ядерної зброї.
Про це пише Vatican News.

Наприкінці загальної аудієнції в середу, 20 січня 2021 року Папа Франциск звернувся із закликом, приуроченим до набрання чинності Договору про заборону ядерної зброї. Варто згадати, що Апостольський Престол був серед ініціаторів цього документа та першим його ратифікував. Згідно з процедурою, він набирає чинності через 90 днів після ратифікації 50-ю країною.

«Післязавтра, в п’ятницю 22 січня, – сказав Святіший Отець, – набере чинності Договір про заборону ядерної зброї. Йдеться про перший юридично зобов’язуючий міжнародний інструмент, який виразно забороняє цей тип боєприпасів, застосування яких має необмежені наслідки: вони в короткий час вражають велику кількість людей та завдають дуже тривалої шкоди для довкілля. Щиро заохочую всі держави та всіх людей рішуче трудитися задля підтримки умов, необхідних для світу без ядерної зброї, роблячи внесок у поступ миру й багатосторонньої співпраці, якої сьогодні людство дуже потребує».

Новини з Ватикану 13:30 Неділя 0 225 Папа: Господь не дозволить, щоб останнє слово було за пітьмою У другу неділю Великого Посту Святіший Отець нагадав про те, що допомогою на дорозі віри та життя, на якій не бракує періодів пітьми, є Боже світло, яке ми, у свою чергу, покликані не затримувати для себе, але нести своїм ближнім.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.