Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відкрита дискусія «Церква Майдану. Що змінилось?» у Львові
12:22 П'ятниця 0 216
23-02-2018, 12:22

Відкрита дискусія «Церква Майдану. Що змінилось?» у Львові

У четвер, 22 лютого 2018 року, о 15.00, у Малій сесійній залі Львівської міської ради відбулася відкрита дискусія «Церква Майдану. Що змінилось?» у якій взяв участь та з доповіддю «Молитва на Майдані. Як ділитись духовним досвідом з іншими?», виступив Едвард Кава OFM Conv, єпископ-помічник Львівської архідієцезії, який поділився із присутніми своїм особистим досвідом і свідченням про події Революції Гідності.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Єпископ Едвард Кава розповів, що для нього головним чинником присутності Церкви та священиків на Майдані був вимір молитви, особистого навернення та справжньої зустрічі з Богом.
 
Модераторкою заходу була Юліана Лавриш, кандидатка наук із соціальних комунікацій, викладачка кафедри нових медій факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Із доповіддю виступили також о. д-р Михайло Димид, професор кафедри пасторального богослов’я УКУ, преосвященний владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, Мирослав Маринович, проректор Українського католицького університету. Завершив зустріч єпископ-помічник Львівської архідієцезії УГКЦ Володимир Груца.

На дискусії було розглянуто такі питання:
– Чому під час Майдану відбувались богослужіння за єдиним престолом? Що змінилось?
– Богослов’я Майдану: уроки для духовенства та вірних
– Як досвід Майдану може впливати на міжконфесійне та міжрелігійне порозуміння в Україні?;
– Громадянське суспільство в контексті постмайданних подій: як впливає духовний чинник на творення нового соціуму?;
– Чи готове суспільство після Майдану вповні зрозуміти проблему Помісної Церкви? Які є перешкоди?

За темою:
Єпископ Едвард Кава: «Тільки Бог може допомогти нам зупинити війну»
Єпископ Едвард Кава до Лицарів Колумба: «У нашому суспільстві є потреба - відродити тотожність, гідність і лицарство мужчини»
Єпископ Едвард Кава: «Вважаю своїм важливим душпастирським завданням слухати і почути»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:26 Субота 0 62 Стала формація священників Київсько-Житомирської дієцезії у Ворзелі Від 12 жовтня цього року стіни ворзельської семінарії приймали священиків Київсько-Житомирської дієцезії, які зібралися на формаційну зустріч. Церква дбає про розвиток і неустанне навчання своїх священників, наполягаючи на сталій формації. Щоб уможливити участь священиків у цій зустрічі, її провели у два етапи, до яких загалом приєдналося майже 100 священиків і на яких був присутній єпископ Віталій Кривицький.