Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відкрита дискусія «Церква Майдану. Що змінилось?» у Львові
12:22 П'ятниця 0 928
23-02-2018, 12:22

Відкрита дискусія «Церква Майдану. Що змінилось?» у Львові

У четвер, 22 лютого 2018 року, о 15.00, у Малій сесійній залі Львівської міської ради відбулася відкрита дискусія «Церква Майдану. Що змінилось?» у якій взяв участь та з доповіддю «Молитва на Майдані. Як ділитись духовним досвідом з іншими?», виступив Едвард Кава OFM Conv, єпископ-помічник Львівської архідієцезії, який поділився із присутніми своїм особистим досвідом і свідченням про події Революції Гідності.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Єпископ Едвард Кава розповів, що для нього головним чинником присутності Церкви та священиків на Майдані був вимір молитви, особистого навернення та справжньої зустрічі з Богом.
 
Модераторкою заходу була Юліана Лавриш, кандидатка наук із соціальних комунікацій, викладачка кафедри нових медій факультету журналістики Львівського національного університету ім. Івана Франка.

Із доповіддю виступили також о. д-р Михайло Димид, професор кафедри пасторального богослов’я УКУ, преосвященний владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський УПЦ КП, Мирослав Маринович, проректор Українського католицького університету. Завершив зустріч єпископ-помічник Львівської архідієцезії УГКЦ Володимир Груца.

На дискусії було розглянуто такі питання:
– Чому під час Майдану відбувались богослужіння за єдиним престолом? Що змінилось?
– Богослов’я Майдану: уроки для духовенства та вірних
– Як досвід Майдану може впливати на міжконфесійне та міжрелігійне порозуміння в Україні?;
– Громадянське суспільство в контексті постмайданних подій: як впливає духовний чинник на творення нового соціуму?;
– Чи готове суспільство після Майдану вповні зрозуміти проблему Помісної Церкви? Які є перешкоди?

За темою:
Єпископ Едвард Кава: «Тільки Бог може допомогти нам зупинити війну»
Єпископ Едвард Кава до Лицарів Колумба: «У нашому суспільстві є потреба - відродити тотожність, гідність і лицарство мужчини»
Єпископ Едвард Кава: «Вважаю своїм важливим душпастирським завданням слухати і почути»
Новини з України 12:02 Середа 0 140 Парламент прийняв закон: військові капелани матимуть офіцерське звання Верховна Рада прийняла Закон України «Про Службу військового капеланства», яким визначила порядок задоволення духовно-релігійних потреб військовослужбовців Збройних Сил України і інших військових формувань, працівників і членів їхніх сімей у мирний і воєнний час.

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.