Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня
11:09 Понеділок 0 1 921
24-08-2020, 11:09

Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеня

Орден колишньому Апостольському нунцію в Україні вручив Президент України, Володимир Зеленський, під час офіційної частини святкувань з нагоди Дня Незалежності.
Святкування розпочалося на території Софії Київської молитвою за Україну, в якій брали участь представники різних конфесій.

Офіційна частина святкувань відбувалась на Софіївській площі. Після вшанування пам'яті полеглих захисників України та промови з нагоди 29-ї річниці незалежності нашої Батьківщини, Президент вручив державні нагороди.


Орден  «За заслуги» ІІІ ступеню отримав архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, який протягом останніх чотирьох з половиною років здійснював служіння Апостольського Нунція в Україні. Вручаючи орден, Президент ще раз подякував за все, що Папа Франциск і Ватикан робить для України.


Орден  «За заслуги» ІІІ ступеню - це державна нагорода України для відзначення видатних заслуг громадян в економічній, науковій, соціально-культурній, військовій, державній, громадській та інших сферах суспільної діяльності.

Нагадуємо, від 4 липня 2020 року архієпископ Клаудіо Ґуджеротті призначений Апостольським Нунцієм у Великобританії.

У неділю, 30 серпня, о 10:00 в конкатедральному соборі св. Олександра, у Києві, відбудеться подячна Меса за служіння архієпископа Ґуджеротті. Святкова Літургія буде транслюватись Телебаченням Віковічного Слова.

Момент вручення на відео на 54 хв 45 сек. 

Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.