Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Візит єпископа Віталія Кривицького до північної частини дієцезії
10:40 Понеділок 0 356
24-07-2017, 10:40

Візит єпископа Віталія Кривицького до північної частини дієцезії

Вже минув майже місяць від інгресу єпископа Віталія Кривицького. В цьому інтенсивному для єпископа часі, він вже був на багатьох заходах, зустрічах. Календар Його Преосвященства розписаний на багато тижнів наперед. Там розписані зустрічі з людьми та відвідування парафій своєї дієцезії. Так було і 21 липня. Виїзд на північ нашої дієцезії – Чернігів, Славутич, Ніжин.
Зустріч зі священиками, які працюють далеко від Києва на території, яка потребує місійної діяльності.В Чернігові в парафії Зіслання Сятого Духа священики зібрались на спільну Святу Месу, під проводом єпископа Віталія. Такі зустрічі потрібні не тільки для єпископа, щоб ближче пізнати свою дієцезію, але й для священиків, щоб пригадати, що незважаючи на віддаленість, вони є важливою ланкою у єдиній Вселенській Церкві, і їх служіння є важливим і потрібним.
Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія
По темі:
Подячне слово нового ординарія Київсько-Житомисрької дієцезії єпископа Віталія Кривицького
У Києві відбулися хіротонія й інгрес нового єпископа-ординарія
У Києві було представлено офіційний герб єпископа-номінанта Віталія Кривицького

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:47 Четвер 0 44 Молитва з нагоди 100-річчя Незалежності Польщі в Дубні на Рівненщині У дубнівському парафіяльному храмі святого Йоана з Непомук 11 листопада 2018 року відслужили врочисту Месу з нагоди 100-річчя Незалежності Польщі. Під час Літургії молилися за польський та український народи.