Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відпустова св. Меса і освячення крипти в чернівецькому храмі Пресвятого Серця Ісуса
12:31 Вівторок 0 281
27-06-2017, 12:31

Відпустова св. Меса і освячення крипти в чернівецькому храмі Пресвятого Серця Ісуса

24 червня Генеральний вікарій Львівської Архідієцезії о. інфулат Юзеф Павлічек очолив відпустову св. Месу і освятив відновлену крипту в храмі Пресвятого Серця Ісуса в Чернівцях на Буковині.
Проповідь виголосив канцлер Митрополичої Курії о. Владислав Гримський, котрий родом із цього міста. Співслужили священики Чернівецького деканату і священник УГКЦ.
Вірні та численні гості з України та з Польщі вперше після Другої світової війни так численно зібралися в храмі, який недавно повернено римо-католикам.


Раніше він був перебудований всередині й пристосований до потреб обласного архіву. Завдяки титанічній праці о. єзуїта Станіслава Смольчевського і зусиллям волонтерів вже розібрано внутрішні перекриття і перегородки. На допомогу парафіяльній спільноті прийшла відома добродійка з Польщі Вєслава Голік, котра посприяла в отриманні коштів на ремонтні роботи. Зокрема відновлено крипту з похованнями польських легіонерів у підземеллях храму.
На урочистість прибули голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, Генеральний консул Республіки Польща у Вінниці Томаш Олейнічак, представники польської влади і Війська Польського. Оголошено вітальні листи з канцелярії Президента РП Анджея Дуди, Маршалка Сенату РП Станіслава Карчевського. Віце-Прем’єра, Міністра культури і національної спадщини РП Пйотра Глінського.
Автор : Костянтин Чавага
Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
Процесія на честь св. Йоана з Дуклі – покровителя міста Львова
Посвячення нової Каплиці «Святої Родини» в будинку Сестер Францисканок Родини Марії у Бібрці
Архієпископ Мокшицький на Ясній Горі: перемагати зло добром

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий